Gå til hovedindhold

Ubiquiti Networks UVC-G4-DOORBELL-PS, Doorbell, Indendørs, 220V, 60 Hz, 20 V, 1 A

Pris fra 151 krtil 324 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 173 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 150 kr 27. maj

Sammenlign priser på Ubiquiti Networks UVC-G4-DOORBELL-PS, Doorbell, Indendørs, 220V, 60 Hz, 20 V, 1 A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 151 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti Adapter
151 kr
Til butik
Ubiquiti Adapter billede

Produktinformation

Ubiquiti UVC-G4-Doorbell-PS - Strømforsyningsadapter - 0.7 A - for UniFi Protect G4 Doorbell

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UVC-G4-DoorBell-PS
EAN: 0810010075635
Varenr.: 999065039
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti Networks UVC-G4-DOORBELL-PS, Doorbell, Indendørs, 220V, 60 Hz, 20 V, 1 A
154 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UVC-G4-Doorbell-PS
172 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Adapter
219 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Uvc-g4-doorbell-ps Strømadapter Og Vekselret Indendørs Hvid
324 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Networks UVC-G4-DOORBELL-PS, Doorbell, Indendørs, 220V, 60 Hz, 20 V, 1 A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Networks UVC-G4-DOORBELL-PS, Doorbell, Indendørs, 220V, 60 Hz, 20 V, 1 A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK151 kr151 krKøb
2CS MEGASTORE DK154 kr193 krKøb
3Proshop DK172 kr211 krKøb
4Ultrashop219 kr219 krKøb
5Dustin DK324 kr410,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti Networks UVC-G4-DOORBELL-PS, Doorbell, Indendørs, 220V, 60 Hz, 20 V, 1 A

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti Networks UVC-G4-DOORBELL-PS, Doorbell, Indendørs, 220V, 60 Hz, 20 V, 1 A i 152 dage. Laveste pris i perioden er 150 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 238 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 190 kr.

Den nuværende pris på 151 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti Networks UVC-G4-DOORBELL-PS, Doorbell, Indendørs, 220V, 60 Hz, 20 V, 1 A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti Networks UVC-G4-DOORBELL-PS, Doorbell, Indendørs, 220V, 60 Hz, 20 V, 1 A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026151 kr2 kr (1%)
2. jun. 2026153 kr2 kr (1%)
1. jun. 2026155 kr1 kr (1%)
31. maj 2026154 kr1 kr (1%)
30. maj 2026155 kr1 kr (1%)
28. maj 2026154 kr4 kr (3%)
27. maj 2026150 kr3 kr (2%)
26. maj 2026153 kr1 kr (1%)
23. maj 2026154 kr1 kr (1%)
20. maj 2026153 kr61 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret