Gå til hovedindhold

Ubiquiti Networks UniFi SmartPower Redundant Power System 950Watt

UbiquitiUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0817882029186
Pris fra 3.458 krtil 4.049 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 591 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.143 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti Networks UniFi SmartPower Redundant Power System 950Watt og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3458 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti Networks UniFi SmartPower Redundant Power System 950Watt
3.458 kr
Til butik
Ubiquiti Networks UniFi SmartPower Redundant Power System 950Watt billede

Produktinformation

Ubiquiti Networks UniFi SmartPower Redundant Power System - Strømforsyning - redundant (rackversion) - AC - 950 watt - 1U

Produktspecifikationer

Artikel nr.: USP-RPS
EAN: 0817882029186
Varenr.: 995901089
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti USP RPS Strømforsyning - 950 Watt - ATX - 80 Plus
3.522 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti Unifi Power System USP-RPS-EU UPS - GEEKD.dk
3.536 kr
Til butik
Ubiquiti Unifi Power System USP-RPS-EU UPS - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi Redundant Power System netværksswitch komponent Strømforsyning Ubiquiti UniFi Redundant Power System. Produkttype: Strømforsyning, Produktfarve: Grå. Total effekt: 950 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 100 - 240 V. Bredde: 442,4 mm, Dybde: 3...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: UPS
EAN: 0817882029186
Varenr.: 52102699352400
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS redundant strømforsyning - Ubiquiti UniFi USP-RPS til rack
3.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS redundant strømforsyning - Ubiquiti UniFi USP-RPS til rack
3.819 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Redundant Power System 995w 1u
3.994 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi Redundant Power System
4.049 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Networks UniFi SmartPower Redundant Power System 950Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Networks UniFi SmartPower Redundant Power System 950Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.458 kr3.458 krKøb
2Proshop DK3.522 kr3.522 krKøb
3Geekd3.536 kr3.536 krKøb
4Boligcenter DK3.799 kr3.799 krKøb
5Vivas DK3.819 kr3.898 krKøb
6Dustin DK3.994 kr4.080,25 krKøb
7Ultrashop4.049 kr4.049 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti Networks UniFi SmartPower Redundant Power System 950Watt

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti Networks UniFi SmartPower Redundant Power System 950Watt i 146 dage. Laveste pris i perioden er 2.815 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 3.463 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.219 kr.

Den nuværende pris på 3.458 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 48 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti Networks UniFi SmartPower Redundant Power System 950Watt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti Networks UniFi SmartPower Redundant Power System 950Watt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.458 kr2 kr (0%)
29. maj 20263.460 kr65 kr (2%)
28. maj 20263.395 kr68 kr (2%)
26. maj 20263.463 kr17 kr (0%)
25. maj 20263.446 kr144 kr (4%)
24. maj 20263.302 kr2 kr (0%)
23. maj 20263.300 kr10 kr (0%)
22. maj 20263.310 kr5 kr (0%)
20. maj 20263.305 kr5 kr (0%)
16. maj 20263.300 kr21 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret