Gå til hovedindhold

Ubiquiti Networks POE-50-60W - Strøminjektor - AC 120/230 V - 60 Watt

UbiquitiNetværkEAN: 0810354023118
Pris fra 212 krtil 312 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ubiquiti Networks POE-50-60W - Strøminjektor - AC 120/230 V - 60 Watt og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 212 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti Networks POE-50-60W 60Watt
212 kr
Til butik
Ubiquiti Networks POE-50-60W 60Watt billede

Produktinformation

Ubiquiti Networks POE-50-60W - Strøminjektor - AC 120/230 V - 60 watt

Produktspecifikationer

Artikel nr.: POE-50-60W
EAN: 0810354023118
Varenr.: 988698993
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti POE-50-60W Passive PoE Adapter 60W
215 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti Networks POE-50-60W - Strøminjektor - AC 120/230 V - 60 Watt
216 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Poe-50-60w
-0%236 kr
Før 236,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti PoE Injector 50-60W
275 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Networks POE-50-60W 60Watt
289 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ubiquiti POE-50-60W – PoE-injektor
312 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Networks POE-50-60W - Strøminjektor - AC 120/230 V - 60 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Networks POE-50-60W - Strøminjektor - AC 120/230 V - 60 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK212 kr212 krKøb
2Proshop DK215 kr254 krKøb
3CS MEGASTORE DK216 kr255 krKøb
4Dustin DK236 kr322,25 krKøb
5COMTEK275 kr275 krKøb
6Ultrashop289 kr289 krKøb
7Teknikproffset DK312 kr361 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti Networks POE-50-60W - Strøminjektor - AC 120/230 V - 60 Watt

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti Networks POE-50-60W - Strøminjektor - AC 120/230 V - 60 Watt i 182 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 227 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 210 kr.

Den nuværende pris på 212 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Ubiquiti Networks POE-50-60W - Strøminjektor - AC 120/230 V - 60 Watt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Ubiquiti Networks POE-50-60W - Strøminjektor - AC 120/230 V - 60 Watt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026212 kr3 kr (1%)
24. maj 2026215 kr4 kr (2%)
23. maj 2026219 kr3 kr (1%)
22. maj 2026222 kr1 kr (0%)
20. maj 2026223 kr11 kr (5%)
14. maj 2026212 kr4 kr (2%)
13. maj 2026216 kr4 kr (2%)
12. maj 2026220 kr3 kr (1%)
11. maj 2026217 kr4 kr (2%)
10. maj 2026221 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret