Gå til hovedindhold

Ubiquiti FC-SM-100 Outdoor OS1 Simplex LC UPC Fiber Patch Cable 30.5m - Sort - 30m

UbiquitiNetværkskablerEAN: 0810354025877
Pris fra 483 krtil 1.244 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 761 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ubiquiti FC-SM-100 Outdoor OS1 Simplex LC UPC Fiber Patch Cable 30.5m - Sort - 30m og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 483 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti Netværkskabel Fiberoptik 30.5m
483 kr
Til butik
Ubiquiti Netværkskabel Fiberoptik 30.5m billede

Produktinformation

Ubiquiti - Netværkskabel - LC enkelttilstand (han) til LC enkelttilstand (han) - 30.5 m. - fiberoptik

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FC-SM-100
EAN: 0810354025877
Varenr.: 991837143
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti FC-SM-100 Outdoor OS1 Simplex LC UPC Fiber Patch Cable 30.5m - Sort - 30m
538 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Single-Mode LC Fiber Cable
649 kr
Til butik
Ubiquiti Single-Mode LC Fiber Cable billede

Produktinformation

Oplev overlegen datatransmission med Ubiquiti Single-Mode LC Fiber Cable, varenummer FC-SM-100. Dette single-mode fiberkabel er designet til langdistancekommunikation og sikrer optimal ydeevne ved høj båndbredde og lavt tab. Med LC-til-LC-stik og en længd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Forside
EAN: 0810354025877
Varenr.: 50890
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel fiber Ubiquiti LC - singlemode 30,48 m, sort
669 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel fiber Ubiquiti LC - singlemode 30,48 m, sort
689 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Outdoor Fiber Cable 30.48m Lc Lc Os1
1.244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti FC-SM-100 Outdoor OS1 Simplex LC UPC Fiber Patch Cable 30.5m - Sort - 30m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti FC-SM-100 Outdoor OS1 Simplex LC UPC Fiber Patch Cable 30.5m - Sort - 30m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK483 kr483 krKøb
2Proshop DK538 kr577 krKøb
3Ultrashop649 kr649 krKøb
4Boligcenter DK669 kr669 krKøb
5Vivas DK689 kr768 krKøb
6Dustin DK1.244 kr1.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti FC-SM-100 Outdoor OS1 Simplex LC UPC Fiber Patch Cable 30.5m - Sort - 30m

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti FC-SM-100 Outdoor OS1 Simplex LC UPC Fiber Patch Cable 30.5m - Sort - 30m i 185 dage. Laveste pris i perioden er 475 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 487 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 481 kr.

Den nuværende pris på 483 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Ubiquiti FC-SM-100 Outdoor OS1 Simplex LC UPC Fiber Patch Cable 30.5m - Sort - 30m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Ubiquiti FC-SM-100 Outdoor OS1 Simplex LC UPC Fiber Patch Cable 30.5m - Sort - 30m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026483 kr2 kr (0%)
28. maj 2026485 kr2 kr (0%)
23. maj 2026487 kr2 kr (0%)
22. maj 2026485 kr1 kr (0%)
20. maj 2026484 kr9 kr (2%)
14. jan. 2026475 kr9 kr (2%)
11. jan. 2026484 kr1 kr (0%)
10. jan. 2026483 kr1 kr (0%)
9. jan. 2026482 kr2 kr (0%)
8. jan. 2026480 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret