Gå til hovedindhold

Ubiquiti EdgeSwitch 24 - Switch - L3 - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP - monterbar på stativ - PoE+

UbiquitiHubs og switchesEAN: 0810354022241
Pris fra 3.034 krtil 4.175 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.141 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.903 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti EdgeSwitch 24 - Switch - L3 - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP - monterbar på stativ - PoE+ og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3034 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti EdgeSwitch 24 Switch 24-porte Gigabit PoE+
3.034 kr
Til butik
Ubiquiti EdgeSwitch 24 Switch 24-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

Ubiquiti EdgeSwitch 24 - Switch - L3 - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP - monterbar på stativ - PoE+

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ES-24-250W
EAN: 0810354022241
Varenr.: 988805482
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti EdgeSwitch 24 - Switch - L3 - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP - monterbar på stativ - PoE+
3.083 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti EdgeSwitch 24 (250W)
3.239 kr
Til butik
Ubiquiti EdgeSwitch 24 (250W) billede

Produktinformation

Enterprise managed PoE+ switch, 24-port 10/100/1000 Mbps, 2 x SFP porte, 1U rackmount, Layer-3, 250W PoE Budget - max 34.2W pr port, 802.3at/802.3af og 24V passive POE, 26 Gbps Non-blocking throughput, QoS, Ubiquiti EdgeMax OS

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Switch
Artikel nr.: ES-24-250W
EAN: 0810354022241
Varenr.: 2455222
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Edgeswitch 24 250w
-0%3.386 kr
Før 3.386,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti EdgeSwitch 24 Switch 24-porte Gigabit PoE+
3.589 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ubiquiti EdgeSwitch 24 - 24‑ports Gigabit PoE+ L3 switch
3.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti EdgeSwitch 24 - 24‑ports Gigabit PoE+ L3 switch
3.619 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ubiquiti EdgeSwitch 24 250 W – 24-ports switch
4.175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti EdgeSwitch 24 - Switch - L3 - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP - monterbar på stativ - PoE+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti EdgeSwitch 24 - Switch - L3 - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP - monterbar på stativ - PoE+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.034 kr3.034 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.083 kr3.083 krKøb
3Proshop DK3.239 kr3.239 krKøb
4Dustin DK3.386 kr3.472,25 krKøb
5Ultrashop3.589 kr3.589 krKøb
6Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
7Vivas DK3.619 kr3.688 krKøb
8Teknikproffset DK4.175 kr4.234 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti EdgeSwitch 24 - Switch - L3 - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP - monterbar på stativ - PoE+

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti EdgeSwitch 24 - Switch - L3 - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP - monterbar på stativ - PoE+ i 130 dage. Laveste pris i perioden er 2.892 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 3.072 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.992 kr.

Den nuværende pris på 3.034 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 61 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti EdgeSwitch 24 - Switch - L3 - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP - monterbar på stativ - PoE+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti EdgeSwitch 24 - Switch - L3 - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP - monterbar på stativ - PoE+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20263.034 kr14 kr (0%)
27. maj 20263.020 kr34 kr (1%)
26. maj 20262.986 kr12 kr (0%)
25. maj 20262.998 kr13 kr (0%)
24. maj 20263.011 kr46 kr (2%)
23. maj 20262.965 kr12 kr (0%)
22. maj 20262.977 kr23 kr (1%)
21. maj 20263.000 kr42 kr (1%)
20. maj 20262.958 kr11 kr (0%)
19. maj 20262.969 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret