Gå til hovedindhold

Ubiquiti Dream Router 7 - Trådløs router 3-port switch - Wi-Fi 7, 10GbE, 2.5GbE - WAN-porte: 2 - Wi-Fi 6 - Multi-Band - for P/N: UACC-CM-RJ45-MG

UbiquitiBroer og routereEAN: 0810177160212
Pris fra 2.061 krtil 2.549 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 488 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ubiquiti Dream Router 7 - Trådløs router 3-port switch - Wi-Fi 7, 10GbE, 2.5GbE - WAN-porte: 2 - Wi-Fi 6 - Multi-Band - for P/N: UACC-CM-RJ45-MG og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2061 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Dream Router 7
-7%2.061 kr
Før 2.223,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ubiquiti Unifi Dream Router 7 billede

Produktinformation

10-gigabit router med PoE og indbygget UniFi-controller

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Routere
Artikel nr.: UDR7
EAN: 0810177160212
Varenr.: 5020043430
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti Dream Router 7 Trådløs Wi-Fi 7
2.167 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Dream Router 7 - WiFi 7 alt-i-n router med PoE - UDR7
2.243 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti Dream Router 7 - Trådløs router 3-port switch - Wi-Fi 7, 10GbE, 2.5GbE - WAN-porte: 2 - Wi-Fi 6 - Multi-Band - for P/N: UACC-CM-RJ45-MG
2.243 kr
Til butik
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti UniFi Dream Router 7 - UDR7
2.295 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Dream Router 7 - Router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)
2.326 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti Dream Router 7 - Hvid - GEEKD.dk
2.389 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Ubiquiti Dream router UDR7
2.490 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi-Fi router Ubiquiti Dream Router 7 - Wi?Fi 7, 10GbE
2.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi-Fi router Ubiquiti Dream Router 7 - Wi?Fi 7, 10GbE
2.519 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Dream Router 7 Trådløs Wi-Fi 7
2.549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Dream Router 7 - Trådløs router 3-port switch - Wi-Fi 7, 10GbE, 2.5GbE - WAN-porte: 2 - Wi-Fi 6 - Multi-Band - for P/N: UACC-CM-RJ45-MG koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Dream Router 7 - Trådløs router 3-port switch - Wi-Fi 7, 10GbE, 2.5GbE - WAN-porte: 2 - Wi-Fi 6 - Multi-Band - for P/N: UACC-CM-RJ45-MG koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK2.061 kr2.147,25 krKøb
2CompuMail DK2.167 kr2.167 krKøb
3WATTOO.DK2.243 kr2.243 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.243 kr2.243 krKøb
5COMTEK2.295 kr2.295 krKøb
6Proshop DK2.326 kr2.326 krKøb
7Geekd2.389 kr2.389 krKøb
8Komplett DK2.490 kr2.490 krKøb
9Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
10Vivas DK2.519 kr2.588 krKøb
11Ultrashop2.549 kr2.549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti Dream Router 7 - Trådløs router 3-port switch - Wi-Fi 7, 10GbE, 2.5GbE - WAN-porte: 2 - Wi-Fi 6 - Multi-Band - for P/N: UACC-CM-RJ45-MG

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti Dream Router 7 - Trådløs router 3-port switch - Wi-Fi 7, 10GbE, 2.5GbE - WAN-porte: 2 - Wi-Fi 6 - Multi-Band - for P/N: UACC-CM-RJ45-MG i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.043 kr (registreret d. 12. januar 2026), højeste er 2.167 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.090 kr.

Den nuværende pris på 2.061 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Ubiquiti Dream Router 7 - Trådløs router 3-port switch - Wi-Fi 7, 10GbE, 2.5GbE - WAN-porte: 2 - Wi-Fi 6 - Multi-Band - for P/N: UACC-CM-RJ45-MG. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Ubiquiti Dream Router 7 - Trådløs router 3-port switch - Wi-Fi 7, 10GbE, 2.5GbE - WAN-porte: 2 - Wi-Fi 6 - Multi-Band - for P/N: UACC-CM-RJ45-MG de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.061 kr106 kr (5%)
15. maj 20262.167 kr72 kr (3%)
13. maj 20262.095 kr44 kr (2%)
12. maj 20262.139 kr56 kr (3%)
11. maj 20262.083 kr12 kr (1%)
9. maj 20262.095 kr13 kr (1%)
7. maj 20262.082 kr13 kr (1%)
30. apr. 20262.095 kr24 kr (1%)
29. apr. 20262.119 kr40 kr (2%)
25. apr. 20262.079 kr23 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret