Gå til hovedindhold

Ubiquiti AmpliFi Home Wi-Fi System AFI-P-HD MeshPoint - WiFi-rækkeviddeforlænger - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz

UBIQUITINetværkEAN: 0810354023866
Pris fra 835 krtil 1.069 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 234 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 823 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Ubiquiti AmpliFi Home Wi-Fi System AFI-P-HD MeshPoint - WiFi-rækkeviddeforlænger - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 835 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti AmpliFi Home Wi-Fi System AFI-P-HD MeshPoint WiFi-rækkeviddeforlænger Ekstern
835 kr
Til butik
Ubiquiti AmpliFi Home Wi-Fi System AFI-P-HD MeshPoint WiFi-rækkeviddeforlænger Ekstern billede

Produktinformation

Ubiquiti AmpliFi Home Wi-Fi System AFI-P-HD MeshPoint - WiFi-rækkeviddeforlænger - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz

Produktspecifikationer

Artikel nr.: AFi-P-HD
EAN: 0810354023866
Varenr.: 991951884
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti AmpliFi Home Wi-Fi System AFI-P-HD MeshPoint - WiFi-rækkeviddeforlænger - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz
868 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti AmpliFi MeshPoint HD
889 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi‑Fi mesh router Ubiquiti AmpliFi Home - hvid/sølv
959 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi‑Fi mesh router Ubiquiti AmpliFi Home - hvid/sølv
979 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti AmpliFi Home Wi-Fi System AFI-P-HD MeshPoint WiFi-rækkeviddeforlænger Ekstern
1.069 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti AmpliFi Home Wi-Fi System AFI-P-HD MeshPoint - WiFi-rækkeviddeforlænger - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti AmpliFi Home Wi-Fi System AFI-P-HD MeshPoint - WiFi-rækkeviddeforlænger - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK835 kr835 krKøb
2CS MEGASTORE DK868 kr907 krKøb
3Proshop DK889 kr928 krKøb
4Boligcenter DK959 kr959 krKøb
5Vivas DK979 kr1.058 krKøb
6Ultrashop1.069 kr1.069 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti AmpliFi Home Wi-Fi System AFI-P-HD MeshPoint - WiFi-rækkeviddeforlænger - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti AmpliFi Home Wi-Fi System AFI-P-HD MeshPoint - WiFi-rækkeviddeforlænger - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 823 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 1.039 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 894 kr.

Den nuværende pris på 835 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 83 prisændringer for Ubiquiti AmpliFi Home Wi-Fi System AFI-P-HD MeshPoint - WiFi-rækkeviddeforlænger - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 83 prisændringer for Ubiquiti AmpliFi Home Wi-Fi System AFI-P-HD MeshPoint - WiFi-rækkeviddeforlænger - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026835 kr2 kr (0%)
31. maj 2026837 kr202 kr (19%)
27. maj 20261.039 kr148 kr (17%)
26. maj 2026891 kr1 kr (0%)
25. maj 2026890 kr1 kr (0%)
24. maj 2026891 kr1 kr (0%)
23. maj 2026890 kr1 kr (0%)
22. maj 2026891 kr3 kr (0%)
18. maj 2026888 kr10 kr (1%)
7. maj 2026878 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret