Gå til hovedindhold

TVS Varmelegeme med afbryder og termostat 600 watt Krom

TVSSanitetEAN: 5704263200058
Pris fra 1.236 krtil 1.405 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 169 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.169 kr 18. apr.

Sammenlign priser på TVS Varmelegeme med afbryder og termostat 600 watt Krom og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1236 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TVS el-patron 600 W i krom
1.236 kr
Til butik
TVS el-patron 600 W i krom billede

Produktinformation

TVS el-patron til montering på TVS håndklædetørrer. Til montering nederst på håndklædetørren.Med trinløs termostat og afbryder placeret direkte på håndklædetørreren. Data:Farve:KromYdelse: 600 W

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: chrome
Størrelse: 440 mm
EAN: 5704263200058
Varenr.: 330697064
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
TVS 600 Watt El-patron Krom
-2%1.237 kr
Før 1.264 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TVS Varmelegeme med afbryder og termostat 600 watt Krom
1.349 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
TVS El-patron 600 watt, krom
1.405 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TVS Varmelegeme med afbryder og termostat 600 watt Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TVS Varmelegeme med afbryder og termostat 600 watt Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.236 kr1.236 krKøb
2BilligVVS DK1.237 kr1.237 krKøb
3Proshop DK1.349 kr1.349 krKøb
4CompletVVS1.405 kr1.405 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TVS Varmelegeme med afbryder og termostat 600 watt Krom

PriceData har fulgt prisen på TVS Varmelegeme med afbryder og termostat 600 watt Krom i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.097 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.237 kr.

Den nuværende pris på 1.236 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for TVS Varmelegeme med afbryder og termostat 600 watt Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for TVS Varmelegeme med afbryder og termostat 600 watt Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.236 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.237 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.236 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.237 kr112 kr (8%)
16. maj 20261.349 kr112 kr (9%)
15. maj 20261.237 kr10 kr (1%)
14. maj 20261.247 kr10 kr (1%)
9. maj 20261.237 kr10 kr (1%)
3. maj 20261.247 kr78 kr (7%)
18. apr. 20261.169 kr180 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret