Gå til hovedindhold

TVS Varmelegeme med afbryder og termostat. 600 watt. Hvid

TVSTV – reservedele og tilbehørEAN: 5704263200041
Pris fra 1.235 krtil 1.376 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 141 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TVS Varmelegeme med afbryder og termostat. 600 watt. Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1235 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TVS el-patron 600 W i hvid
-12%1.235 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TVS el-patron 600 W i hvid billede

Produktinformation

TVS el-patron til montering på TVS håndklædetørrer. Til montering nederst på håndklædetørren.Med trinløs termostat og afbryder placeret direkte på håndklædetørreren. Data:Farve:HvidYdelse: 600 W

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: white
EAN: 5704263200041
Varenr.: 330697060
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TVS Varmelegeme med afbryder og termostat. 600 watt. Hvid
1.320 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
TVS El-patron 600 watt, hvid
-10%1.349 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TVS El-patron 600 watt, hvid billede

Produktinformation

Smart TVS elpatron med 600 Watt Hvis du ønsker at opvarme din TVS håndklædetørrer via el., er denne elpatron lige hvad du mangler. Elpatronen passer til håndklædetørrerne fra TVS, og ved at montere denne elpatron i bunden af den håndklædetørrer vil du nem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: white
EAN: 5704263200041
Varenr.: 330697060
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TVS Varmelegeme med afbryder og termostat 600 watt Hvid
1.349 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
TVS 600 Watt El-patron Hvid
1.376 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TVS Varmelegeme med afbryder og termostat. 600 watt. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TVS Varmelegeme med afbryder og termostat. 600 watt. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.235 kr1.235 krKøb
2Elvvs.dk1.320 kr1.320 krKøb
3CompletVVS1.349 kr1.349 krKøb
4Proshop DK1.349 kr1.349 krKøb
5BilligVVS DK1.376 kr1.376 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TVS Varmelegeme med afbryder og termostat. 600 watt. Hvid

PriceData har fulgt prisen på TVS Varmelegeme med afbryder og termostat. 600 watt. Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.204 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.372 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.329 kr.

Den nuværende pris på 1.235 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for TVS Varmelegeme med afbryder og termostat. 600 watt. Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for TVS Varmelegeme med afbryder og termostat. 600 watt. Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.235 kr85 kr (6%)
29. maj 20261.320 kr29 kr (2%)
28. maj 20261.349 kr29 kr (2%)
27. maj 20261.320 kr52 kr (4%)
26. maj 20261.372 kr23 kr (2%)
17. maj 20261.349 kr7 kr (1%)
16. maj 20261.356 kr7 kr (1%)
10. maj 20261.349 kr7 kr (1%)
9. maj 20261.356 kr7 kr (1%)
3. maj 20261.349 kr90 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret