Gå til hovedindhold

TVS Nemo 18-600 håndklæderadiator, 1195 x 610 mm, sort ral 9005

TVSSanitetEAN: 5704263990775
Pris fra 3.899 krtil 4.242 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 343 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.149 kr 27. maj

Sammenlign priser på TVS Nemo 18-600 håndklæderadiator, 1195 x 610 mm, sort ral 9005 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3899 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
TVS Nemo 18 håndklædetørrer, kombi, 61x119 cm, sort
3.899 kr
Til butik
TVS Nemo 18 håndklædetørrer, kombi, 61x119 cm, sort billede

Produktinformation

Nemo - klassisk og tidløs Nyd tørre, lune håndklæder hele året rundt. Nemo er en klassisk og funktionel håndklædetørrer med et design, som passer ind de fleste steder. De let buede paneler bidrager til Nemos klassiske look. Håndklædetørrerens matsorte fi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Indretningen
Farve: black
Størrelse: 1195 x 610 mm
EAN: 5704263990775
Varenr.: 330671760
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TVS Nemo 18 håndklædetørrer, kombi, 119x61 cm, sort
4.242 kr
Til butik
TVS Nemo 18 håndklædetørrer, kombi, 119x61 cm, sort billede

Produktinformation

Tidløs Nemo håndklædetørrer Kvalitets håndklædetørrer med let buede paneler og mat sort finish. Mulighed for el- og kombidrift ved tilkøb af el-patron og T-stykke. Med PVD-overflade som kan modstå høje temperaturer og reducerer risikoen for revner.

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: black
Størrelse: 1195 x 610 mm
EAN: 5704263990775
Varenr.: 330671760
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TVS Nemo 18-600 håndklæderadiator, 1195 x 610 mm, sort ral 9005
4.242 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TVS Nemo 18-600 håndklæderadiator, 1195 x 610 mm, sort ral 9005 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TVS Nemo 18-600 håndklæderadiator, 1195 x 610 mm, sort ral 9005 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK3.899 kr3.899 krKøb
2LavprisVVS4.242 kr4.242 krKøb
3Elvvs.dk4.242 kr4.242 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TVS Nemo 18-600 håndklæderadiator, 1195 x 610 mm, sort ral 9005

PriceData har fulgt prisen på TVS Nemo 18-600 håndklæderadiator, 1195 x 610 mm, sort ral 9005 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.149 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 3.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.377 kr.

Den nuværende pris på 3.899 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for TVS Nemo 18-600 håndklæderadiator, 1195 x 610 mm, sort ral 9005. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for TVS Nemo 18-600 håndklæderadiator, 1195 x 610 mm, sort ral 9005 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.899 kr750 kr (24%)
27. maj 20263.149 kr360 kr (10%)
26. maj 20263.509 kr360 kr (11%)
17. maj 20263.149 kr142 kr (4%)
16. maj 20263.291 kr142 kr (5%)
10. maj 20263.149 kr149 kr (5%)
9. maj 20263.298 kr149 kr (5%)
3. maj 20263.149 kr181 kr (5%)
2. maj 20263.330 kr39 kr (1%)
17. apr. 20263.291 kr128 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret