Gå til hovedindhold

Tvilum Dobbeltkommode Vesterholm Ikast - 6 skuffer, Jackson Hickory/Hvid, B155×D39.8×H92.2 cm

TvilumMøblerEAN: 5713035089340
Pris fra 1.759 krtil 2.079 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.499 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Dobbeltkommode Vesterholm Ikast - 6 skuffer, Jackson Hickory/Hvid, B155×D39.8×H92.2 cm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1759 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dobbeltkommode Vesterholm Ikast - 6 skuffer, Jackson Hickory/Hvid, B155×D39.8×H92.2 cm
1.759 kr
Til butik
Dobbeltkommode Vesterholm Ikast - 6 skuffer, Jackson Hickory/Hvid, B155×D39.8×H92.2 cm billede

Produktinformation

Veya dobbeltkommode fra Vesterholm, leveret af Vesterholm, kombinerer funktion og nordisk æstetik i et praktisk møbel til private hjem. Med sine seks rummelige skuffer fordelt på to søjler giver kommoden god opbevaringskapacitet uden at fylde for meget i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vesterholm
Kategori: Kommoder
Farve: Jackson Hickory/Hvid
EAN: 5713035089340
Varenr.: 3188827
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
TVILUM Ikast Dobbeltkommode 6 skuffer, Jackson Hickory / Hvid, 155,7 x 39,8 x 92,2 cm
2.079 kr
Til butik
TVILUM Ikast Dobbeltkommode 6 skuffer, Jackson Hickory / Hvid, 155,7 x 39,8 x 92,2 cm billede

Produktinformation

Her ser du den fineste Ikast dobbeltkommode fra Tvilum. Kommoden er lavet i Jackson Hickory og hvid folie og designet med 6 skuffer med plads til tøj og accessories. Nyd kommoden i soveværelset eller værelset.

Produktspecifikationer

Mærke: Tvilum
Kategori: Soveværelse
EAN: 5713035089340
Varenr.: 111722

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dobbeltkommode Vesterholm Ikast - 6 skuffer, Jackson Hickory/Hvid, B155×D39.8×H92.2 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dobbeltkommode Vesterholm Ikast - 6 skuffer, Jackson Hickory/Hvid, B155×D39.8×H92.2 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Likehome.dk1.759 kr1.759 krKøb
2Boboonline.dk2.079 kr2.079 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dobbeltkommode Vesterholm Ikast - 6 skuffer, Jackson Hickory/Hvid, B155×D39.8×H92.2 cm

PriceData har fulgt prisen på Dobbeltkommode Vesterholm Ikast - 6 skuffer, Jackson Hickory/Hvid, B155×D39.8×H92.2 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.499 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 2.189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.801 kr.

Den nuværende pris på 1.759 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Dobbeltkommode Vesterholm Ikast - 6 skuffer, Jackson Hickory/Hvid, B155×D39.8×H92.2 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Dobbeltkommode Vesterholm Ikast - 6 skuffer, Jackson Hickory/Hvid, B155×D39.8×H92.2 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.759 kr95,8 kr (6%)
26. maj 20261.663,2 kr95,8 kr (5%)
24. maj 20261.759 kr95,8 kr (6%)
8. maj 20261.663,2 kr175,8 kr (10%)
8. apr. 20261.839 kr350 kr (16%)
7. apr. 20262.189 kr350 kr (19%)
31. mar. 20261.839 kr300 kr (19%)
29. mar. 20261.539 kr650 kr (30%)
28. mar. 20262.189 kr690 kr (46%)
23. mar. 20261.499 kr690 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret