Gå til hovedindhold

Boligcenter Tv-Skab 2 Dele Gammelt Træ 40 X 30 X 30 Cm Konstrueret Træ

BoligcenterBordeEAN: 8721158774651
Pris fra 389 krtil 799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 410 kr (51% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tv-Skab 2 Dele Gammelt Træ 40 X 30 X 30 Cm Konstrueret Træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 389 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV-skab 2 stk Gammelt træ 40 x 30 x 30 cm Konstrueret træ
-36%389 kr
Før 604 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV-skab 2 stk Gammelt træ 40 x 30 x 30 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette TV-vægskab med LED-lys er en super fed moderne opbevaringsløsning, der pifter dit livsrum op og giver masser af opbevaringsplads. Det passer perfekt på væggen, med sin smarte form og minimalistiske design, der passer ind i enhver stil, især hvis du elsker moderne elegance. Dette TV-skab er ideelt for tech-elskere og dekorationsnørder, fordi det både giver praktisk opbevaring og et flot visuelt element med sine indbyggede LED-lys. Lavet af konstrueret træ er det solidt og bygget til at holde. Med sit unikke moderne twist, kommer dette skab til at løfte stemningen i enhver stue og forvandle den til en glat og organiseret underholdningshub. Materialer: Lavet af konstrueret træ, som er pålideligt og pletbestandsigt. Det ser flot ud og passer til enhver indretningsstil, mens holdbarheden sikrer mange års brug.Inkluderede komponenter: Leveres med USB-drevne LED-striplys, perfekte for at skabe en hyggelig atmosfære. Knappen gør det super nemt at lyse dit rum op og tilføjer et cool modern touch til din indretning.Funktioner / Design: Indbygget belysning til at pift dit underholdningsområde op. Masser af opbevaring til gadgets, bøger og dekoration. Plus, det vægmonterede design sparer plads, mens det holder stilen.Anbefalede anvendelser: Perfekt til trendy stuer eller moderne underholdningssteder. Dets fleksible design passer til både små og store rum, så det bliver et funktionelt midtpunkt i dit hjem.Vedligeholdelse: Tør det bare af med en fugtig klud for at holde det friskt. Regelmæssig rengøring hjælper med at bevare stilen og funktionaliteten, så det er nemt at holde det moderne. Farve: Gammelt træMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 40 x 30 x 30 CM (L x B x H)Lystype: Led-stripsForsamling krævet: JaLeveringsindhold:2 x TV skab Dette produkt er drevet af DC 5V, men den certificerede 5V USB-...

Produktspecifikationer

Kategori: TV-borde
Vægt: 10.7g
EAN: 8721158774651
Varenr.: 1581497
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
TV-skab 2 stk Gammelt træ 40 x 30 x 30 cm Konstrueret træ
-34%409 kr
Før 624 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV-skab 2 stk Gammelt træ 40 x 30 x 30 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette TV-vægskab med LED-lys er en super fed moderne opbevaringsløsning, der pifter dit livsrum op og giver masser af opbevaringsplads. Det passer perfekt på væggen, med sin smarte form og minimalistiske design, der passer ind i enhver stil, især hvis du elsker moderne elegance. Dette TV-skab er ideelt for tech-elskere og dekorationsnørder, fordi det både giver praktisk opbevaring og et flot visuelt element med sine indbyggede LED-lys. Lavet af konstrueret træ er det solidt og bygget til at holde. Med sit unikke moderne twist, kommer dette skab til at løfte stemningen i enhver stue og forvandle den til en glat og organiseret underholdningshub. Materialer: Lavet af konstrueret træ, som er pålideligt og pletbestandsigt. Det ser flot ud og passer til enhver indretningsstil, mens holdbarheden sikrer mange års brug.Inkluderede komponenter: Leveres med USB-drevne LED-striplys, perfekte for at skabe en hyggelig atmosfære. Knappen gør det super nemt at lyse dit rum op og tilføjer et cool modern touch til din indretning.Funktioner / Design: Indbygget belysning til at pift dit underholdningsområde op. Masser af opbevaring til gadgets, bøger og dekoration. Plus, det vægmonterede design sparer plads, mens det holder stilen.Anbefalede anvendelser: Perfekt til trendy stuer eller moderne underholdningssteder. Dets fleksible design passer til både små og store rum, så det bliver et funktionelt midtpunkt i dit hjem.Vedligeholdelse: Tør det bare af med en fugtig klud for at holde det friskt. Regelmæssig rengøring hjælper med at bevare stilen og funktionaliteten, så det er nemt at holde det moderne. Farve: Gammelt træMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 40 x 30 x 30 CM (L x B x H)Lystype: Led-stripsForsamling krævet: JaLeveringsindhold:2 x TV skab Dette produkt er drevet af DC 5V, men den certificerede 5V USB-strømkilde er ikke inkluderet. Højere spænding kan forårsage overophedning og kan resultere i beskadigelse af enheden og potentiel risiko for brand.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: TV-borde
Størrelse: 40 x 30 x 30 cm
Vægt: 10.7g
EAN: 8721158774651
Varenr.: 1581497
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV-skab 2 stk Gammelt træ 40 x 30 x 30 cm Konstrueret træ
-34%409 kr
Før 624 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV-skab 2 stk Gammelt træ 40 x 30 x 30 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: TV-borde
Størrelse: 40 x 30 x 30 cm
Vægt: 10.7g
EAN: 8721158774651
Varenr.: 1581497
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tv-Skab 2 Dele Gammelt Træ 40 X 30 X 30 Cm Konstrueret Træ
799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tv-Skab 2 Dele Gammelt Træ 40 X 30 X 30 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tv-Skab 2 Dele Gammelt Træ 40 X 30 X 30 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK389 kr389 krKøb
2Livera DK409 kr478 krKøb
3Vivas DK409 kr478 krKøb
4BoligRetning799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tv-Skab 2 Dele Gammelt Træ 40 X 30 X 30 Cm Konstrueret Træ

PriceData har fulgt prisen på Tv-Skab 2 Dele Gammelt Træ 40 X 30 X 30 Cm Konstrueret Træ i 142 dage. Laveste pris i perioden er 389 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 417 kr.

Den nuværende pris på 389 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Tv-Skab 2 Dele Gammelt Træ 40 X 30 X 30 Cm Konstrueret Træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Tv-Skab 2 Dele Gammelt Træ 40 X 30 X 30 Cm Konstrueret Træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026389 kr40 kr (9%)
26. mar. 2026429 kr10 kr (2%)
25. mar. 2026419 kr10 kr (2%)
24. mar. 2026429 kr10 kr (2%)
22. mar. 2026419 kr10 kr (2%)
4. feb. 2026429 kr30 kr (8%)
2. feb. 2026399 kr30 kr (7%)
1. feb. 2026429 kr30 kr (8%)
31. jan. 2026399 kr30 kr (7%)
29. jan. 2026429 kr30 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret