Gå til hovedindhold

Boligcenter Tv-Skab 2 Dele Sort 30 X 28.5 X 30 Cm Konstrueret Træ

BoligcenterBordeEAN: 8721158774521
Pris fra 359 krtil 699 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 340 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tv-Skab 2 Dele Sort 30 X 28.5 X 30 Cm Konstrueret Træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 359 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV-skab 2 stk Sort 30 x 28.5 x 30 cm Konstrueret træ
-36%359 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV-skab 2 stk Sort 30 x 28.5 x 30 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Tjek det her moderne TV-møbel! Det er den perfekte kombination af stil og funktion, og giver dig et praktisk opbevaringssted i stuen. Det er hovedsageligt lavet af konstrueret træ, med et smart rektangulært design, der passer perfekt ind i enhver moderne indretning, takket være de rene linjer og subtile detaljer. Materialer: Lavet med højkvalitets konstrueret træ, der er holdbart og let. Bygget til at holde, og nemt at flytte rundt på, når du vil ændre lidt.Funktionelle komponenter: LED-stripslyset giver en blød glød, der fremhæver kurverne og skaber en varm atmosfære, især om aftenen. Det tilføjer et flot æstetisk touch til din stue.Pladsbesparende opbevaring: Dette TV-møbel ser måske kompakt ud, men det har masser af opbevaringsplads med åbne hylder og lukkede rum, så du kan holde dit medieudstyr, bøger eller dekorationsgenstande i orden. Sig farvel til rod!Moderne design: Med sit enkle men klassiske look passer det smukt ind i enhver indretningsstil og løfter dit opholdsområde med en diskret charme. De rene linjer og det minimalistiske design viser virkelig dens moderne stil, så det er mere end bare møbler; det er også et stilfuldt accentstykke.Pasning & vedligeholdelse: Nem at holde ren, bare tør overfladen af det konstruerede træ med en tør klud for at holde det pænt. Hold dig væk fra hårde kemikalier for at bevare udseendet i lang tid. Farve: SortMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 30 x 28.5 x 30 CM (L x B x H)Lystype: Led-stripsForsamling krævet: JaLeveringsindhold:2 x TV skab Dette produkt er drevet af DC 5V, men den certificerede 5V USB-strømkilde er ikke inkluderet. Højere spænding kan forårsage overophedning og kan resultere i beskadigelse af enheden og potentiel risiko for brand....

Produktspecifikationer

Kategori: TV-borde
Vægt: 10.25g
EAN: 8721158774521
Varenr.: 1581488
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
TV-skab 2 stk Sort 30 x 28.5 x 30 cm Konstrueret træ
-35%379 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV-skab 2 stk Sort 30 x 28.5 x 30 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Tjek det her moderne TV-møbel! Det er den perfekte kombination af stil og funktion, og giver dig et praktisk opbevaringssted i stuen. Det er hovedsageligt lavet af konstrueret træ, med et smart rektangulært design, der passer perfekt ind i enhver moderne indretning, takket være de rene linjer og subtile detaljer. Materialer: Lavet med højkvalitets konstrueret træ, der er holdbart og let. Bygget til at holde, og nemt at flytte rundt på, når du vil ændre lidt.Funktionelle komponenter: LED-stripslyset giver en blød glød, der fremhæver kurverne og skaber en varm atmosfære, især om aftenen. Det tilføjer et flot æstetisk touch til din stue.Pladsbesparende opbevaring: Dette TV-møbel ser måske kompakt ud, men det har masser af opbevaringsplads med åbne hylder og lukkede rum, så du kan holde dit medieudstyr, bøger eller dekorationsgenstande i orden. Sig farvel til rod!Moderne design: Med sit enkle men klassiske look passer det smukt ind i enhver indretningsstil og løfter dit opholdsområde med en diskret charme. De rene linjer og det minimalistiske design viser virkelig dens moderne stil, så det er mere end bare møbler; det er også et stilfuldt accentstykke.Pasning & vedligeholdelse: Nem at holde ren, bare tør overfladen af det konstruerede træ med en tør klud for at holde det pænt. Hold dig væk fra hårde kemikalier for at bevare udseendet i lang tid. Farve: SortMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 30 x 28.5 x 30 CM (L x B x H)Lystype: Led-stripsForsamling krævet: JaLeveringsindhold:2 x TV skab Dette produkt er drevet af DC 5V, men den certificerede 5V USB-strømkilde er ikke inkluderet. Højere spænding kan forårsage overophedning og kan resultere i beskadigelse af enheden og potentiel risiko for brand.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: TV-borde
Størrelse: 30 x 28.5 x 30 cm
Vægt: 10.25g
EAN: 8721158774521
Varenr.: 1581488
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV-skab 2 stk Sort 30 x 28.5 x 30 cm Konstrueret træ
-35%379 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV-skab 2 stk Sort 30 x 28.5 x 30 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: TV-borde
Størrelse: 30 x 28.5 x 30 cm
Vægt: 10.25g
EAN: 8721158774521
Varenr.: 1581488
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tv-Skab 2 Dele Sort 30 X 28.5 X 30 Cm Konstrueret Træ
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tv-Skab 2 Dele Sort 30 X 28.5 X 30 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tv-Skab 2 Dele Sort 30 X 28.5 X 30 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK359 kr359 krKøb
2Livera DK379 kr448 krKøb
3Vivas DK379 kr448 krKøb
4BoligRetning699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tv-Skab 2 Dele Sort 30 X 28.5 X 30 Cm Konstrueret Træ

PriceData har fulgt prisen på Tv-Skab 2 Dele Sort 30 X 28.5 X 30 Cm Konstrueret Træ i 168 dage. Laveste pris i perioden er 359 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 396 kr.

Den nuværende pris på 359 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Tv-Skab 2 Dele Sort 30 X 28.5 X 30 Cm Konstrueret Træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Tv-Skab 2 Dele Sort 30 X 28.5 X 30 Cm Konstrueret Træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026359 kr20 kr (5%)
5. maj 2026379 kr40 kr (10%)
26. mar. 2026419 kr20 kr (5%)
25. mar. 2026399 kr20 kr (5%)
24. mar. 2026419 kr20 kr (5%)
22. mar. 2026399 kr20 kr (5%)
4. feb. 2026419 kr50 kr (14%)
2. feb. 2026369 kr50 kr (12%)
1. feb. 2026419 kr50 kr (14%)
31. jan. 2026369 kr50 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret