Gå til hovedindhold

Esperanza TV Ophæng Med Udtræk - 26"-70" - VESA Vægbeslag - Sort - Max 45KG

Pris fra 98 krtil 189 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 84 kr 9. apr.

Sammenlign priser på TV Ophæng Med Udtræk - 26"-70" - VESA Vægbeslag - Sort - Max 45KG og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Esperanza ERW016 TV-Monteringssæt 26-70"
98 kr
Til butik
Esperanza ERW016 TV-Monteringssæt 26-70" billede

Produktinformation

Esperanza ERW016 - Monteringssæt -for Tv - sort - vægmonterbar - 26-70" - op til 45 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Esperanza
Artikel nr.: ERW016
EAN: 5901299959008
Varenr.: 1001352658
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV vægbeslag - Esperanza ERW016, 26-70", sort
-6%149 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV vægbeslag - Esperanza ERW016, 26-70", sort billede

Produktinformation

Fordele ved TV vægbeslagFå mest ud af dit TV med et fleksibelt vægbeslag, der giver dig den rette vinkel i stuen, kontoret eller gaming-setup’et. Esperanza ERW016 passer til skærme fra 26–70" og klarer op til 45 kg, så både mellemstore og store fladskærme hænger sikkert og pænt.Præcis placering og nem betjeningBeslaget kan drejes op til 180° og vippes 15°, så du minimerer refleksioner og får en behagelig betragtningsvinkel. Afstanden til væggen kan justeres fra 9 til 46 cm, og den manuelle højdejustering hjælper dig med at finindstille placeringen. Det gør beslaget ideelt i stuer, mødelokaler og værelser, hvor skærmen skal kunne ses fra flere positioner.Passer til mange TV-størrelserMonteres direkte på væggen og understøtter VESA-standarder fra 75 × 75 mm til 400 × 400 mm. Installationen er enkel, og en medfølgende klemme gør opsætningen overskuelig, uanset om det er til TV eller stor skærm.Montering: VægUnderstøttede VESA: 75 × 75 mm til 400 × 400 mmSkærmstørrelse: 66–177,8 cm (26–70")Maks. belastning: 45 kgVippefunktion: 15°Drejevinkel: 180°Afstand til væg: 9–46 cmHøjdejustering: ManuelFarve: SortNem installation: JaKlemme inkluderet: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Esperanza
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 1.73g
EAN: 5901299959008
Varenr.: 1902370
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV vægbeslag - Esperanza ERW016, 26-70", sort
-6%169 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV vægbeslag - Esperanza ERW016, 26-70", sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Esperanza
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 1.73g
EAN: 5901299959008
Varenr.: 1902370
Gå til PlusLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
TV Ophæng Med Udtræk - 26"-70" - VESA Vægbeslag - Sort - Max 45KG
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TV Ophæng Med Udtræk - 26"-70" - VESA Vægbeslag - Sort - Max 45KG koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TV Ophæng Med Udtræk - 26"-70" - VESA Vægbeslag - Sort - Max 45KG koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK98 kr98 krKøb
2Boligcenter DK149 kr149 krKøb
3Vivas DK169 kr248 krKøb
4PlusLED.dk189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TV Ophæng Med Udtræk - 26"-70" - VESA Vægbeslag - Sort - Max 45KG

PriceData har fulgt prisen på TV Ophæng Med Udtræk - 26"-70" - VESA Vægbeslag - Sort - Max 45KG i 180 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 98 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 34% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for TV Ophæng Med Udtræk - 26"-70" - VESA Vægbeslag - Sort - Max 45KG. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for TV Ophæng Med Udtræk - 26"-70" - VESA Vægbeslag - Sort - Max 45KG de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202698 kr51 kr (34%)
23. maj 2026149 kr17 kr (13%)
22. maj 2026132 kr17 kr (11%)
20. maj 2026149 kr16 kr (12%)
18. maj 2026133 kr16 kr (11%)
14. maj 2026149 kr17 kr (13%)
13. maj 2026132 kr17 kr (11%)
9. maj 2026149 kr40 kr (21%)
7. maj 2026189 kr40 kr (27%)
5. maj 2026149 kr6 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret