Gå til hovedindhold

Boligcenter TV-møbelsæt Sort eg 37 x 37 x 107 cm Konstrueret træ

BoligcenterBordeEAN: 8721288873415
Pris fra 1.249 krtil 1.699 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 450 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.229 kr 25. mar.

Sammenlign priser på TV-møbelsæt Sort eg 37 x 37 x 107 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1249 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV-møbelsæt Sort eg 37 x 37 x 107 cm Konstrueret træ
-33%1.249 kr
Før 1.870 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV-møbelsæt Sort eg 37 x 37 x 107 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette Wall-Mounted TV Cabinet Set definerer den moderne stue med sit slanke design og funktionalitet. Perfekt til dem, der værdsætter rene linjer og enkelhed, kombinerer dette sæt æstetisk elegance med praktiske opbevaringsløsninger. Den minimalistiske stil integreres sømløst i forskellige indretningsstile, hvilket forbedrer både nutidige og traditionelle rum. Den vægmonterede design sparer ikke kun gulvplads men skaber også en visuelt tiltalende, svævende effekt. Ideel til dem, der ønsker at vise deres mediekomponenter pænt og stilfuldt. Konstruktion af konstrueret træ Dette skab er lavet af holdbart konstrueret træ, kendt for sin styrke og slidstyrke. Materialet giver et sofistikeret look, mens det stadig er let, hvilket gør det til et fremragende valg til vægmonteret møbel. Dets robusthed sikrer, at skabet forbliver en stabil og varig del af enhver hjemmemiljø.,Flere opbevaringsmuligheder Med en kombination af store og små vægmonterede skabe tilbyder dette sæt rigelig opbevaring til medieenheder, bøger og dekorative genstande. Det gennemtænkte design gør det muligt at organisere opbevaringen, hvilket hjælper med at holde dit livsrum pænt og ryddeligt, mens dine ejendele præsenteres elegant.,Moderne designstil Med fokus på enkelhed og praktik skaber sættets rene linjer og beskedne udsmykning en moderne æstetik, der passer til en række boligstile. Denne balance mellem form og funktion gør det til et alsidigt valg, uanset om du fokuserer på minimalistisk indretning eller tilføjer et moderne touch til et klassisk rum.,Vægmonteret bekvemmelighed Vægmonteringssystemet optimerer ikke kun pladsen, men giver også en unik, svævende effekt. Det hæver skabene over gulvet, hvilket letter adgangen og gør rengøringen under lettere. Den minimalistiske montering er perfekt til dem, der foretrækker et ryddeligt og sofistikeret hjemmemiljø.,Praktisk vedligeholdelse Pleje er let med simple rengøringsmetoder. En hurtig tørrelse med en fugtig ...

Produktspecifikationer

Kategori: TV-borde
Vægt: 50.7g
EAN: 8721288873415
Varenr.: 1714452
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
TV-møbelsæt Sort eg 37 x 37 x 107 cm Konstrueret træ
-33%1.269 kr
Før 1.890 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV-møbelsæt Sort eg 37 x 37 x 107 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette Wall-Mounted TV Cabinet Set definerer den moderne stue med sit slanke design og funktionalitet. Perfekt til dem, der værdsætter rene linjer og enkelhed, kombinerer dette sæt æstetisk elegance med praktiske opbevaringsløsninger. Den minimalistiske stil integreres sømløst i forskellige indretningsstile, hvilket forbedrer både nutidige og traditionelle rum. Den vægmonterede design sparer ikke kun gulvplads men skaber også en visuelt tiltalende, svævende effekt. Ideel til dem, der ønsker at vise deres mediekomponenter pænt og stilfuldt. Konstruktion af konstrueret træ Dette skab er lavet af holdbart konstrueret træ, kendt for sin styrke og slidstyrke. Materialet giver et sofistikeret look, mens det stadig er let, hvilket gør det til et fremragende valg til vægmonteret møbel. Dets robusthed sikrer, at skabet forbliver en stabil og varig del af enhver hjemmemiljø.,Flere opbevaringsmuligheder Med en kombination af store og små vægmonterede skabe tilbyder dette sæt rigelig opbevaring til medieenheder, bøger og dekorative genstande. Det gennemtænkte design gør det muligt at organisere opbevaringen, hvilket hjælper med at holde dit livsrum pænt og ryddeligt, mens dine ejendele præsenteres elegant.,Moderne designstil Med fokus på enkelhed og praktik skaber sættets rene linjer og beskedne udsmykning en moderne æstetik, der passer til en række boligstile. Denne balance mellem form og funktion gør det til et alsidigt valg, uanset om du fokuserer på minimalistisk indretning eller tilføjer et moderne touch til et klassisk rum.,Vægmonteret bekvemmelighed Vægmonteringssystemet optimerer ikke kun pladsen, men giver også en unik, svævende effekt. Det hæver skabene over gulvet, hvilket letter adgangen og gør rengøringen under lettere. Den minimalistiske montering er perfekt til dem, der foretrækker et ryddeligt og sofistikeret hjemmemiljø.,Praktisk vedligeholdelse Pleje er let med simple rengøringsmetoder. En hurtig tørrelse med en fugtig klud er tilstrækkelig til at holde skabet pænt og bevare dets teksturerede finish. Denne funktion sikrer langvarig elegance og nem brug, hvilket gør det til en ideel tilføjelse til ethvert opholdsstue. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 37 x 37 x 107 CM (L x B x H)Forsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Væghængt TV-skab (S)2 x Væghængt TV-skab (L)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: TV-borde
Størrelse: 37 x 37 x 107 cm
Vægt: 50.7g
EAN: 8721288873415
Varenr.: 1714452
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV-møbelsæt Sort eg 37 x 37 x 107 cm Konstrueret træ
-33%1.269 kr
Før 1.890 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV-møbelsæt Sort eg 37 x 37 x 107 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: TV-borde
Størrelse: 37 x 37 x 107 cm
Vægt: 50.7g
EAN: 8721288873415
Varenr.: 1714452
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tv-Skabssæt 3 Dele Konstrueret Træ - Sort eg
-19%1.699 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TV-møbelsæt Sort eg 37 x 37 x 107 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TV-møbelsæt Sort eg 37 x 37 x 107 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
2Livera DK1.269 kr1.338 krKøb
3Vivas DK1.269 kr1.338 krKøb
4BoligRetning1.699 kr1.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TV-møbelsæt Sort eg 37 x 37 x 107 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på TV-møbelsæt Sort eg 37 x 37 x 107 cm Konstrueret træ i 142 dage. Laveste pris i perioden er 1.199 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 1.389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.296 kr.

Den nuværende pris på 1.249 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for TV-møbelsæt Sort eg 37 x 37 x 107 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for TV-møbelsæt Sort eg 37 x 37 x 107 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.249 kr140 kr (10%)
26. mar. 20261.389 kr160 kr (13%)
25. mar. 20261.229 kr160 kr (12%)
24. mar. 20261.389 kr160 kr (13%)
22. mar. 20261.229 kr160 kr (12%)
4. feb. 20261.389 kr190 kr (16%)
2. feb. 20261.199 kr190 kr (14%)
1. feb. 20261.389 kr190 kr (16%)
31. jan. 20261.199 kr190 kr (14%)
29. jan. 20261.389 kr190 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret