Gå til hovedindhold

Tusch Carioca Jumbo maxi tip - vaskbar - med 12 stk. ass. farver

CariocaTegne- og malesætEAN: 8003511405694
Pris fra 49,95 krtil 89,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Tusch Carioca Jumbo maxi tip - vaskbar - med 12 stk. ass. farver og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Tuscher maxi 12 stk forskellige farver
49,95 kr
Til butik
Tuscher maxi 12 stk forskellige farver billede

Produktinformation

Super fine Jumbo tuscher, som består af 12 farver. De ottekantede tuscher har en maxi tip som er slidstæk og måler 6 mm, med en ventileret hætte. Farverne er nemme at vaske af hænderne efter brug. Filtpenne med ottekantet krop Slidstærk spids på 6 mm Super vaskbar blæk Ventileret hætte Tuscherne er dermatologisk testet. Produceret i Italien SpecifikationerMærke: CariocaFarver: 12 forskellige.Alder: Anbefales fra 3 år.Antal: 1 æske med 12 tuscher i forskellige farver Anmeldelse"Villads på 3 år er blevet præsenteret for denne pakke med 12 Jumbo tuscher. Tuscherne er tykke og nemme for mindre børn at bruge, da de ligger godt i hånden. Med et sæt bestående af 12 forskellige farver, åbnes der et hav af muligheder for, at udfolde sin kreativitet og styrke de finmotoriske færdigheder. Udover at bruge de mange tuscher til, at farvelægge og tegne de helt store farverige kunstværker, så indbyder dette sæt også til læring om farverne..."- Carina, Anmelder for Legebyen.dk Produktvideo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Carioca
Kategori: Drawing & Painting Kits
Materiale: ["Plast"]
EAN: 8003511405694
Varenr.: 43765871968477
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tusch Carioca Jumbo maxi tip - vaskbar - med 12 stk. ass. farver
57 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Carioca Maxi Tip Tuscher - 12 stk - Multifarvet
59,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Carioca - Jumbo Tusser - Sæt Med 12 Farver
89,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tusch Carioca Jumbo maxi tip - vaskbar - med 12 stk. ass. farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tusch Carioca Jumbo maxi tip - vaskbar - med 12 stk. ass. farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Legebyen DK49,95 kr88,95 krKøb
2CS MEGASTORE DK57 kr96 krKøb
3Kids-world.dk59,95 kr59,95 krKøb
4Gucca.dk89,95 kr89,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tusch Carioca Jumbo maxi tip - vaskbar - med 12 stk. ass. farver

PriceData har fulgt prisen på Tusch Carioca Jumbo maxi tip - vaskbar - med 12 stk. ass. farver i 174 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 49,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 49,95 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Tusch Carioca Jumbo maxi tip - vaskbar - med 12 stk. ass. farver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Tusch Carioca Jumbo maxi tip - vaskbar - med 12 stk. ass. farver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202649,95 kr3,95 kr (9%)
5. maj 202646 kr4,25 kr (10%)
30. apr. 202641,75 kr4,25 kr (9%)
27. apr. 202646 kr7 kr (18%)
15. apr. 202639 kr
14. apr. 202639,95 kr
13. apr. 202640 kr
31. mar. 202639,95 kr1,05 kr (3%)
29. mar. 202641 kr5 kr (11%)
28. mar. 202646 kr3 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret