Gå til hovedindhold

Sg Armaturen Tube micro r hvid dimtowarm 2000-2800k

Sg ArmaturenEludstyrEAN: 7021983207098
Pris fra 510,36 krtil 678 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 167,64 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tube micro r hvid dimtowarm 2000-2800k og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 510.36 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tube Micro R Hvid DimToWarm 2000-2800K
510,36 kr
Til butik
Tube Micro R Hvid DimToWarm 2000-2800K billede

Produktspecifikationer

Mærke: sg armaturen
Kategori: Indbygningsspot
Farve: 1
Artikel nr.: 320709
EAN: 7021983207098
Varenr.: 8695425
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tube Micro R Hvit Dtw
596,46 kr
Til butik
Tube Micro R Hvit Dtw billede

Produktinformation

Tube Micro R er et stilfuldt og minimalistisk indbygningsspot til montering i lige og skrå lofter. Det har et kraftigt lys, der kan bruges indirekte til generel belysning eller direkte til at fremhæve dele af omgivelserne. Spottet kan drejes og vippes præ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sg Armaturen
Kategori: Hardware
EAN: 7021983207098
Varenr.: 9138163450193
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Tube Micro R, hvid DTW - SG Armaturen
611 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tube micro r hvit dtw
616,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tube micro r hvid dimtowarm 2000-2800k
678 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tube micro r hvid dimtowarm 2000-2800k koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tube micro r hvid dimtowarm 2000-2800k koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK510,36 kr549,36 krKøb
2Billigelogvvs.dk596,46 kr596,46 krKøb
3WATTOO.DK611 kr611 krKøb
4MaintainIt616,25 kr616,25 krKøb
5Elvvs.dk678 kr678 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tube micro r hvid dimtowarm 2000-2800k

PriceData har fulgt prisen på Tube micro r hvid dimtowarm 2000-2800k i 182 dage. Laveste pris i perioden er 510,36 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 600 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 567 kr.

Den nuværende pris på 510,36 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 36 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Tube micro r hvid dimtowarm 2000-2800k. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Tube micro r hvid dimtowarm 2000-2800k de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026510,36 kr42,64 kr (8%)
20. apr. 2026553 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026554 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026555 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026556 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026557 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026558 kr1 kr (0%)
7. apr. 2026559 kr1 kr (0%)
5. apr. 2026560 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026561 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret