Gå til hovedindhold

1852 Marine Tube Double Delta, bredde 152 cm 2 personer - 1191998

1852 MarineLegetøjEAN: 7391974270104
Pris fra 999 krtil 1.329 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 330 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tube Double Delta, bredde 152 cm 2 personer - 1191998 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 999 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Double Delta tube, bredde 152 cm 2 personer
999 kr
Til butik
Double Delta tube, bredde 152 cm 2 personer billede

Produktinformation

Sæt dig i den, læg dig på maven eller sæt dig på skrævs over midten. Kraftigt nylonbetræk og dobbeltringe af PVC. Fire skumhåndtag.208070 - Double Delta tube, bredde 152 cm 2 personerBredde: 152.00 cmType: Til 1-2 personer

Produktspecifikationer

Kategori: Tubes
Artikel nr.: 1191998
EAN: 7391974270104
Varenr.: 208070
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Tube Double Delta, bredde 152 cm 2 personer
-21%1.049 kr
Før 1.329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til SURFMORE.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Double Delta Water Tube
-14%1.199 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Double Delta Water Tube billede

Produktinformation

Gør sommerens bådture endnu sjovere med Double Delta Water Tube. Denne tube er designet til 1 - 2 personer og spændes nemt efter motorbåden for timevis af fart og grin på vandet. Fremstillet i slidstærkt nylon med forstærket PVC og komfortable skumhåndtag...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 1852 Marine
Kategori: Surfing
EAN: 7391974270104
Varenr.: 58042623230301
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Tube Double Delta, bredde 152 cm 2 personer - 1191998
1.329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tube Double Delta, bredde 152 cm 2 personer - 1191998 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tube Double Delta, bredde 152 cm 2 personer - 1191998 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK999 kr999 krKøb
2RenBåd.dk1.049 kr1.049 krKøb
3SURFMORE.dk1.199 kr1.199 krKøb
4Anyparts1.329 kr1.329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tube Double Delta, bredde 152 cm 2 personer - 1191998

PriceData har fulgt prisen på Tube Double Delta, bredde 152 cm 2 personer - 1191998 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 1.329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.141 kr.

Den nuværende pris på 999 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Tube Double Delta, bredde 152 cm 2 personer - 1191998. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Tube Double Delta, bredde 152 cm 2 personer - 1191998 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026999 kr19 kr (2%)
30. apr. 20261.018 kr65,02 kr (6%)
29. apr. 20261.083,02 kr84,02 kr (8%)
27. apr. 2026999 kr112,6 kr (10%)
26. apr. 20261.111,6 kr79,4 kr (8%)
19. apr. 20261.032,2 kr33,2 kr (3%)
16. apr. 2026999 kr200 kr (17%)
26. mar. 20261.199 kr130 kr (10%)
8. mar. 20261.329 kr30 kr (2%)
18. dec. 20251.299 kr30 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret