Gå til hovedindhold

Danfoss Tryktransmitter MBS 3000 0.00 bar - 25.00 bar 0.00 psi - 362.59 psi 060g1104

DanfossEludstyrEAN: 5702423057948
Pris fra 1.450,94 krtil 1.561,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 110,31 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.353,39 kr 7. maj

Sammenlign priser på Tryktransmitter MBS 3000 0.00 bar - 25.00 bar 0.00 psi - 362.59 psi 060g1104 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1450.94 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tryktransmitter MBS 3000 0.00 bar - 25.00 bar 0.00 psi - 362.59 psi 060g1104
1.450,94 kr
Til butik
Tryktransmitter MBS 3000 0.00 bar - 25.00 bar 0.00 psi - 362.59 psi 060g1104 billede

Produktinformation

Trykenhed ref.: Relativ, Udgang sign.: Strøm udgang, Elektrisk tilslutning: DIN-stik, Tryktilslutn. type: G, Tryktilslutn. str.: 1/4, Specif. nøgle: MBS 3000-2411-A1AB04-0

Produktspecifikationer

Mærke: DANFOSS
EAN: 5702423057948
Varenr.: 15842457387343
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DANFOSS Tryktransmitter MBS 3000 Rel. 0-25 bar
1.489 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Mbs 3000 tryktr. rel. 0-25 bar
1.561,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tryktransmitter MBS 3000 0.00 bar - 25.00 bar 0.00 psi - 362.59 psi 060g1104 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tryktransmitter MBS 3000 0.00 bar - 25.00 bar 0.00 psi - 362.59 psi 060g1104 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN1.450,94 kr1.450,94 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.489 kr1.489 krKøb
3MaintainIt1.561,25 kr1.561,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tryktransmitter MBS 3000 0.00 bar - 25.00 bar 0.00 psi - 362.59 psi 060g1104

PriceData har fulgt prisen på Tryktransmitter MBS 3000 0.00 bar - 25.00 bar 0.00 psi - 362.59 psi 060g1104 i 168 dage. Laveste pris i perioden er 1.318,11 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 2.481 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.454 kr.

Den nuværende pris på 1.450,94 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Tryktransmitter MBS 3000 0.00 bar - 25.00 bar 0.00 psi - 362.59 psi 060g1104. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Tryktransmitter MBS 3000 0.00 bar - 25.00 bar 0.00 psi - 362.59 psi 060g1104 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20261.450,94 kr23,94 kr (2%)
12. maj 20261.427 kr26 kr (2%)
9. maj 20261.401 kr47,61 kr (4%)
7. maj 20261.353,39 kr47,61 kr (3%)
6. maj 20261.401 kr47,61 kr (4%)
21. mar. 20261.353,39 kr37,61 kr (3%)
20. mar. 20261.391 kr37,61 kr (3%)
17. mar. 20261.353,39 kr37,61 kr (3%)
16. mar. 20261.391 kr37,61 kr (3%)
4. mar. 20261.353,39 kr37,61 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret