Gå til hovedindhold

Trust Lisboa Hylster til notebook 13.3" RPET polyester RPET twill-polyester Polyoxymethylen (POM) Sort Grå

TrustSkoEAN: 8713439253504
Pris fra 129 krtil 149 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (13% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Trust Lisboa Hylster til notebook 13.3" RPET polyester RPET twill-polyester Polyoxymethylen (POM) Sort Grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lisboa Sleeve til bærbar 13,3" Sort
-13%129 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lisboa Sleeve til bærbar 13,3" Sort billede

Produktinformation

Laptop Sleeve 13,3"" - Sort Slidstærkt sleeve til bærbare computere op til 13,3 tommer Mere end bare et ærme Dette er ikke din almindelige bærbare etui. Fremstillet af stof fremstillet af 3 genbrugte PET-flasker, giver det dig mulighed for at bære din bærbare computer med stil, lethed og god samvittighed. Pålidelig beskyttelse Dette sleeve er designet til at holde din bærbare computer sikker og har et polstret, stødabsorberende interiør og en holdbar konstruktion. Velegnet til bærbare computere på op til 13 tommer, det sikrer, at du kan bære din værdifulde enhed med ro i sindet. Slank og slank Sig farvel til omfangsrige bærbare etuier og hej til dette slanke sleeve. Med sit slanke og stilfulde design er den behagelig at bære og passer nemt i din kuffert eller taske til rejsen. Specifikationer: Antal rum: 1 Materiale: POM, RPET polyester, RPET twill polyester Bæredygtighedsmetode: Bioaffald Genbrugsindhold: 29 % Genbrugte PET-flasker: 3 Størrelse på laptoprum (tommer): 13,3 Hovedenhedsvægt: 171 g Hovedprodukthøjde: 335 mm Hovedproduktdybde: 235 mm Hovedproduktets bredde: 25 mm Lynlåse: 1 Stoftype: Polyester Polstret laptoprum: Ja Laptoprums dybde: 320 mm Laptoprums bredde: 15 mm Højde af laptoprum: 220 mm Tasketype: Blødt etui Maks. bærbar størrelse: 13,3 tommer Kompatible enhedstyper: Laptop, tablet Garanti: 5 år...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Sko
Vægt: 0.26g
Artikel nr.: ONC-A14812
EAN: 8713439253504
Varenr.: 109967
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust Lisboa - Hylster til notebook - op til 13,3 - sort
141 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trust Lisboa Hylster til notebook 13.3" RPET polyester RPET twill-polyester Polyoxymethylen (POM) Sort Grå
142 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust Lisboa - 13.3" - Sleeve
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust Lisboa Hylster til notebook 13.3" RPET polyester RPET twill-polyester Polyoxymethylen (POM) Sort Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust Lisboa Hylster til notebook 13.3" RPET polyester RPET twill-polyester Polyoxymethylen (POM) Sort Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK129 kr129 krKøb
2CS MEGASTORE DK141 kr180 krKøb
3CompuMail DK142 kr142 krKøb
4Proshop DK149 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trust Lisboa Hylster til notebook 13.3" RPET polyester RPET twill-polyester Polyoxymethylen (POM) Sort Grå

PriceData har fulgt prisen på Trust Lisboa Hylster til notebook 13.3" RPET polyester RPET twill-polyester Polyoxymethylen (POM) Sort Grå i 168 dage. Laveste pris i perioden er 124 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 138 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Trust Lisboa Hylster til notebook 13.3" RPET polyester RPET twill-polyester Polyoxymethylen (POM) Sort Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Trust Lisboa Hylster til notebook 13.3" RPET polyester RPET twill-polyester Polyoxymethylen (POM) Sort Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026129 kr11 kr (8%)
13. maj 2026140 kr4 kr (3%)
12. maj 2026144 kr9 kr (7%)
9. maj 2026135 kr6 kr (4%)
30. apr. 2026141 kr1 kr (1%)
19. apr. 2026142 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026143 kr3 kr (2%)
17. apr. 2026140 kr5 kr (4%)
1. mar. 2026135 kr14 kr (9%)
31. jan. 2026149 kr21 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret