Gå til hovedindhold

TRUST GXT928W HELOX LETVÆGTS MUS - HVID - GEEKD.dk

TrustBelysningEAN: 8713439253894
Pris fra 99 krtil 149 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TRUST GXT928W HELOX LETVÆGTS MUS - HVID - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Trust Helox GXT928 Letvægts - Hvid
99 kr
Til butik
Trust Helox GXT928 Letvægts - Hvid billede

Produktinformation

Trust Helox GXT928 Letvægts - Hvid giver præcis kontrol under gaming takket være et letvægtsdesign på kun 63 g og en justerbar opløsning fra 200-6400 DPI. Musen er velegnet til gaming på både stationær pc og laptop. Musen tilsluttes via USB og bruger optisk sporing. Opløsningen kan indstilles fra 200-6400 DPI, så du kan skifte mellem lav følsomhed til præcist sigte og høj følsomhed til hurtige bevægelser i spillet. Letvægtsdesign til lange gaming-sessioner Med en vægt på 63 g føles musen let i hånden, hvilket er en fordel, når du laver mange og hurtige bevægelser under gaming. Det gør det mere komfortabelt at spille i længere tid ad gangen, fordi du ikke skal bruge lige så mange kræfter på at flytte musen rundt på musemåtten. Seks knapper til dine vigtigste handlinger Musen har 6 knapper, så du får flere genveje lige ved hånden. Du kan tildele vigtige funktioner i dine spil til de ekstra knapper og dermed reagere hurtigere, end hvis du skulle nå tastaturet hver gang. I pakken: Trust Helox GXT928 Letvægts - Hvid gamingmus.

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Gamer mus
Artikel nr.: GXT928W
EAN: 8713439253894
Varenr.: 66159
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust GXT 928 HELOX - Gaming Mus - Hvid
102 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
TRUST GXT928W HELOX LETVÆGTS MUS - HVID - GEEKD.dk
129 kr
Til butik
TRUST GXT928W HELOX LETVÆGTS MUS - HVID - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Forbedr din gaming-præstation med Trust GXT 928W Helox Lightweight Mouse i en stilren hvid farve. Denne ultralette gaming-mus er designet til hurtige bevægelser, præcision og maksimal komfort, hvilket gør den til det perfekte valg for gamere, der ønsker e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TRUST
Kategori: Trådløs Mus
EAN: 8713439253894
Varenr.: 49736366457168
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
GXT 928W Helox letvægts gamingmus hvid
-17%149 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRUST GXT928W HELOX LETVÆGTS MUS - HVID - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRUST GXT928W HELOX LETVÆGTS MUS - HVID - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK99 kr99 krKøb
2Proshop DK102 kr141 krKøb
3Geekd129 kr129 krKøb
4Estore DK149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TRUST GXT928W HELOX LETVÆGTS MUS - HVID - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på TRUST GXT928W HELOX LETVÆGTS MUS - HVID - GEEKD.dk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for TRUST GXT928W HELOX LETVÆGTS MUS - HVID - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for TRUST GXT928W HELOX LETVÆGTS MUS - HVID - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 202699 kr3 kr (3%)
3. apr. 2026102 kr3 kr (3%)
25. feb. 202699 kr3 kr (3%)
4. feb. 2026102 kr27 kr (21%)
3. feb. 2026129 kr70 kr (35%)
2. feb. 2026199 kr70 kr (54%)
21. jan. 2026129 kr27 kr (26%)
20. jan. 2026102 kr1 kr (1%)
6. dec. 2025101 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret