Gå til hovedindhold

TRUST GXT867 ACIRA 60% MINI GAMING KEYBOARD ND Tastatur - GEEKD.dk

TrustTastaturerEAN: 8713439254525
Pris fra 322 krtil 379 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 282 kr 29. mar.

Sammenlign priser på TRUST GXT867 ACIRA 60% MINI GAMING KEYBOARD ND Tastatur - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 322 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust GXT867 ACIRA 60% - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort
322 kr
Til butik
Trust GXT867 ACIRA 60% - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Tastatur, mekanisk, RGB-belysning, 60%, mini, bagbelyst, USB, QWERTY, Nordisk, sort, detailsalg, boks

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 25452
EAN: 8713439254525
Varenr.: 3240789
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
TRUST GXT867 ACIRA 60% MINI GAMING KEYBOARD ND Tastatur - GEEKD.dk
330 kr
Til butik
TRUST GXT867 ACIRA 60% MINI GAMING KEYBOARD ND Tastatur - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Trust GXT 867 Acira tastatur Spil USB QWERTY Nordisk Sort, Grå Trust GXT 867 Acira. Tastatur formfaktor: 60%, Forbindelsesteknologi: Ledningsført, Enhedsgrænseflade: USB, Tastatur nøglekontakt: Mekanisk, Tastaturopsætning: QWERTY, Antal taster på tastatur...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TRUST
Kategori: Mekanisk Tastatur
EAN: 8713439254525
Varenr.: 49197924254032
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Trust Acira GXT867 Tastatur 60%
349 kr
Til butik
Trust Acira GXT867 Tastatur 60% billede

Produktinformation

Få mere plads på bordet uden at gå på kompromis med gaming-følelsen med Trust Acira GXT867 Tastatur 60%. Tastaturet er velegnet til gaming-setup, pc og hjemmekontor, hvor du ønsker mekaniske taster i et kompakt layout. Trust Acira GXT867 er et mekanisk gaming-tastatur i 60% formfaktor, så du får de vigtigste taster uden den store numeriske blok. Det giver mere bevægelsesfrihed til musen og et ryddeligt skrivebord. De mekaniske Outemu RED-switches har en aktiveringsafstand på 2 mm, så tastetryk registreres tidligt, når du spiller eller skriver. Mekaniske Outemu RED-switches til hurtige tastetryk De mekaniske Outemu RED-switches registrerer tastetryk ved en aktiveringsafstand på 2 mm. Det betyder, at tasten ikke skal trykkes helt i bund, før den registreres, hvilket kan hjælpe ved mange gentagne tastetryk i spil eller ved hurtig indtastning. 60% layout med justerbar RGB-belysning Med 60% formfaktor fylder tastaturet mindre end et fuldt layout, men bevarer de centrale funktioner, så det passer godt til både gaming-setup og hjemmekontor. Den justerbare RGB-belysning lader dig tilpasse lyset til din stil eller resten af dit udstyr for et mere personligt udtryk på skrivebordet. I pakken: Trust Acira GXT867 Tastatur 60%.

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Gamer tastatur
Artikel nr.: GXT867
EAN: 8713439254525
Varenr.: 66172
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
GXT 867 Acira 60% Mini Gaming tastatur nordisk layout
-12%379 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRUST GXT867 ACIRA 60% MINI GAMING KEYBOARD ND Tastatur - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRUST GXT867 ACIRA 60% MINI GAMING KEYBOARD ND Tastatur - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK322 kr361 krKøb
2Geekd330 kr330 krKøb
3Av-Cables DK349 kr349 krKøb
4Estore DK379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TRUST GXT867 ACIRA 60% MINI GAMING KEYBOARD ND Tastatur - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på TRUST GXT867 ACIRA 60% MINI GAMING KEYBOARD ND Tastatur - GEEKD.dk i 178 dage. Laveste pris i perioden er 282 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 366 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 327 kr.

Den nuværende pris på 322 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for TRUST GXT867 ACIRA 60% MINI GAMING KEYBOARD ND Tastatur - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for TRUST GXT867 ACIRA 60% MINI GAMING KEYBOARD ND Tastatur - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026322 kr40 kr (14%)
29. mar. 2026282 kr40 kr (12%)
18. feb. 2026322 kr1 kr (0%)
3. feb. 2026321 kr9 kr (3%)
2. feb. 2026330 kr9 kr (3%)
7. jan. 2026321 kr23 kr (8%)
29. dec. 2025298 kr32 kr (10%)
28. dec. 2025330 kr36 kr (10%)
27. dec. 2025366 kr36 kr (11%)
21. dec. 2025330 kr18 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret