Gå til hovedindhold

Trust - Gxt 834 Callaz Gaming Tastatur - Nordisk - Sort

TrustComputer – tilbehørEAN: 8713439246094
Pris fra 281 krtil 476 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 195 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 249,95 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Trust - Gxt 834 Callaz Gaming Tastatur - Nordisk - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 281 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust GXT 834 Callaz TKL - Tastatur - Nordisk - Sort
281 kr
Til butik
Trust GXT 834 Callaz TKL - Tastatur - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Tastatur, bagbelyst, USB, QWERTY, Nordisk, tastkontakt: Outemu Red Linear

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 24609
EAN: 8713439246094
Varenr.: 3096904
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Trust GXT 384 Callaz Mechanical TKL
328 kr
Til butik
Trust GXT 384 Callaz Mechanical TKL billede

Produktinformation

GXT 834 Callaz TKL Mechanical Keyboard, TKL mekaniskt tangentbord, Kompakt, tenkeyless-tangentbord för spel med mekaniska brytare och regnbågsbelysning, Snabba och responsiva mekaniska Outemu-brytare som håller upp till 50 miljoner tangenttryckningar, Tenkeyless-design som tar mycket liten plats i din väska, N-key rollover ser till att varje knapptryckning översätts till ditt spel, Regnbågsbelysning i 6 färger med 20 lägen och justerbar ljusstyrka och hastighet, 11 Fn-tangenter som ger dig kontroll över dina media- och spel-/kontorsfunktioner, Toppskiva i metall för en stabil spelupplevelse, Spela vidare... och vidare, och vidare, GXT 834 Callaz TKL Mechanical Keyboard är lyhörd mekaniska Outemu-omkopplare håller upp till 50 miljoner knapptryckningar,, så du är redo att spela riktigt, riktigt – riktigt – länge. Stabil utrymmesbesparande, En tenkeyless design innebär mer utrymme för annan kringutrustning (och naturligtvis, snacks), medan en metallplatta förbereder ditt tangentbord för intensiva spelsessioner. Specifikationer, Antal tangenter: 87, Fabrikat på switchar: Outemu, Switch Typ: Linjär, färg på switchar: Röd, Numerisk knappsats: nej, Styrplatta: nej, Medieknappar: 12, Makroknappar: nej, Makroprogrammering: nej, Programmerbara nycklar: nej, Specialknappar: FN-knappar, Livstid för nyckel: 50000000 tryckningar, Anti-Ghosting: n key rollover, Svarstid: 8 ms, Köravstånd: 4 mm, Driftkraft: 47 g, Indikatorer: Spelläge, Caps-lock, Scroll-lock, Kabellängd huvudkabel: 180 cm, Kompatibla programvaruplattformar: Windows, Mac OS, Chrome OS, Djup på huvudprodukt: 137 mm, Huvudproduktens bredd: 367 mm, Huvudproduktens höjd: 35 mm, Innehåll i förpackning, Tangentbord, Bruksanvisning, Systemkrav, Ledig USB-port, Windows 10, 8 och 7, Produktdokument.

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Tastatur
EAN: 8713439246094
Varenr.: C15326
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Trust - Gxt 834 Callaz Gaming Tastatur - Nordisk - Sort
329,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
GXT 384 Callaz Mechanical TKL Gaming tastatur
-12%369 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
TRUST GXT834 CALLAZ TKL KEYBOARD ND Tastatur - GEEKD.dk
476 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust - Gxt 834 Callaz Gaming Tastatur - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust - Gxt 834 Callaz Gaming Tastatur - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK281 kr320 krKøb
2Teknikproffset DK328 kr387 krKøb
3Gucca.dk329,95 kr329,95 krKøb
4Estore DK369 kr369 krKøb
5Geekd476 kr476 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trust - Gxt 834 Callaz Gaming Tastatur - Nordisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Trust - Gxt 834 Callaz Gaming Tastatur - Nordisk - Sort i 112 dage. Laveste pris i perioden er 249,95 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 322 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 282 kr.

Den nuværende pris på 281 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Trust - Gxt 834 Callaz Gaming Tastatur - Nordisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Trust - Gxt 834 Callaz Gaming Tastatur - Nordisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026281 kr3 kr (1%)
16. maj 2026278 kr4 kr (1%)
30. apr. 2026282 kr32,05 kr (13%)
29. apr. 2026249,95 kr31,05 kr (11%)
28. apr. 2026281 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026282 kr40 kr (12%)
10. feb. 2026322 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret