Gå til hovedindhold

Trust GXT 269 Emita II - sort studiemikrofon med USB og bordstativ

TrustEAN: 8713439257694
Pris fra 593 krtil 849 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 256 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 589 kr 23. maj

Sammenlign priser på Trust GXT 269 Emita II - sort studiemikrofon med USB og bordstativ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 593 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trust GXT 269 Emita II Kablet Sort
593 kr
Til butik
Trust GXT 269 Emita II Kablet Sort billede

Produktinformation

Trust GXT 269 Emita II. Type: Studiemikrofon. Forbindelsesteknologi: Ledningsført, Enhedsgrænseflade: USB. Produktfarve: Sort, Husmateriale: Metal, Monteringstype: Bord. Strømkilde: USB. Bredde: 42 mm, Dybde: 162 mm, Højde: 42 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 25769
EAN: 8713439257694
Varenr.: 1003761401
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust GXT 269 Emita II Black Studio microphone
608 kr
Til butik
Trust GXT 269 Emita II Black Studio microphone billede

Produktinformation

Studiomikrofon leverer klar lyd i studiekvalitet med en 16mm kondensatorkapsel, kardioid-optagemønster og robust kabinet i metallegering. Trust GXT 269 Emita II Black Studio microphone er bygget til creators, streamere og podcastere og har ekstern shock mount samt medfølgende pop- og vindfiltre, der hjælper med at fokusere på din stemme og reducere baggrundsstøj. 16mm kondensatorkapsel for forbedret akustik Kardioid-optagemønster fokuserer på din stemme Ekstern shock mount hjælper med at reducere vibrationer Pop- og vindfiltre medfølger Kraftig bordstander i støbejern, fuldt justerbar Aftageligt 2.5m USB-A-B-kabel for fleksibel placering Ideel til skrivebordsoptagelse og live streaming-opsætninger med klar, ensartet lyd.

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Mikrofon
Artikel nr.: 25769
EAN: 8713439257694
Varenr.: 3450147
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trust GXT 269 Emita II - sort studiemikrofon med USB og bordstativ
829 kr
Til butik
Trust GXT 269 Emita II - sort studiemikrofon med USB og bordstativ billede

Produktinformation

Professionel USB-studiemikrofon til streaming og optagelseTrust GXT 269 Emita II er en alsidig studiemikrofon til pc, perfekt til podcasts, streaming, gaming og stemmeoptagelser. Den kablede USB-forbindelse giver enkel opsætning, mens det solide metalhus og det stabile bordstativ sikrer pålidelig brug ved skrivebordet. Medfølgende popfilter og vindhætte hjælper med klar og ren lyd i dine optagelser.Designet til skrivebordetMikrofonen leveres med bordstativ, shock mount og en 2,5 m USB-kabel (USB‑C til USB‑A), så du kan komme i gang med det samme. Den kompakte form og sorte finish passer elegant ind på kontoret eller i hjemmestudiet. Understøtter Windows 11.Type: StudiemikrofonTilslutning: USB, kabletStrømforsyning: USBKabel: USB Type‑C til USB Type‑A, 2,5 mMontering: BordMateriale: MetalFarve: SortMikrofonvægt: 0,315 kgMål: H 4,2 cm × B 4,2 cm × D 16,2 cmInkluderet: Bordstativ, popfilter, vindhætte, quick start guideKompatibilitet: Windows 11...

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Mikrofoner
Vægt: 1.92g
EAN: 8713439257694
Varenr.: 2098169
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trust GXT 269 Emita II - sort studiemikrofon med USB og bordstativ
849 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust GXT 269 Emita II - sort studiemikrofon med USB og bordstativ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust GXT 269 Emita II - sort studiemikrofon med USB og bordstativ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK593 kr593 krKøb
2Proshop DK608 kr647 krKøb
3Boligcenter DK829 kr829 krKøb
4Vivas DK849 kr928 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trust GXT 269 Emita II - sort studiemikrofon med USB og bordstativ

PriceData har fulgt prisen på Trust GXT 269 Emita II - sort studiemikrofon med USB og bordstativ i 84 dage. Laveste pris i perioden er 589 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 751 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 644 kr.

Den nuværende pris på 593 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Trust GXT 269 Emita II - sort studiemikrofon med USB og bordstativ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Trust GXT 269 Emita II - sort studiemikrofon med USB og bordstativ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026593 kr3 kr (1%)
24. maj 2026590 kr1 kr (0%)
23. maj 2026589 kr34 kr (5%)
9. maj 2026623 kr6 kr (1%)
28. apr. 2026629 kr122 kr (16%)
27. apr. 2026751 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026750 kr121 kr (19%)
10. mar. 2026629 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret