Gå til hovedindhold

Trust Computer Products Trust GXT 255+ Onyx Professionel Mikrofon Med Arm - GEEKD.dk

Trust Computer ProductsElektronikEAN: 8713439243543
Pris fra 913 krtil 1.909 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 996 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 911 kr 14. maj

Sammenlign priser på Trust GXT 255+ Onyx Professionel Mikrofon Med Arm - GEEKD.dk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 913 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trust GXT 255+ Onyx Mikrofon Kablet Sort
913 kr
Til butik
Trust GXT 255+ Onyx Mikrofon Kablet Sort billede

Produktinformation

Trust GXT 255+ Onyx - Mikrofon - USB

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 24354
EAN: 8713439243543
Varenr.: 999599827
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trust GXT 255+ Onyx - Mikrofon - USB
919 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Trust GXT 255+ Onyx Microphone & Arm
-36%1.149 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trust GXT 255+ Onyx Microphone & Arm billede

Produktinformation

GXT 255+ Onyx Professionell mikrofon med arm, Professionell mikrofon och arm i studiokvalitet; professionell ljudkvalitet och ett stilrent utseende, - Professionell membranmikrofon med upptagningskaraktär: Njure (cardioid), - Inkluderad stötdämpare och poppfilter ger bästa möjliga ljud; inget oönskat oljud, - Perfekt för poddar, vloggar, röstpålägg, musikinspelning eller strömning på YouTube, Twitch och Facebook, - Monitorport med noll latens för hörlurar, så att du kan höra vad du spelar in i realtid utan fördröjningar, - Praktiska reglage för förstärkning och ljudavstängning på mikrofonens framsida, - Justerbar integrerad belysningsring i 6 färger, blir röd när ljudet är avstängt, Mikrofon i studiostil, Förvandla ditt skrivbord till en contentstudio. Med cardioid-upptagningskaraktär, ett stötfäste, medhörning med noll latens och en bomarm i aluminium ingår, Trust Onyx Professional levererar allt du behöver för att uppnå en studiokvalitet på din ljudinspelning. Utöver detta så har den en justerbar LED-belysningsring med sex färger som kommer att ge liv till dina kvalitetsinspelningar. Cardioid för innehållsskapare, Designad med innehållsskapare i åtanke, denna professionella membranmikrofon är skicklig på att streama, spela in och sända någon form av innehåll. Tack vare cardioid-mönster minskas bakgrundsbruset, vilket gör denna mikrofon lämplig för podcasts, voice-overs, livestreams och instrumentinspelningar;, varje ljud du gör kommer att fångas upp i högsta möjliga kvalitet. Bomarm, För inspelningar av studiokvalitet behövs en stabil installation. Denna bomarm av studiokvalitet är gjord av robust aluminium för att reducera oönskade ljud från vibrationer. Armen är fullt justerbar, för att uppnå den mest optimala positionen och vinkeln för inspelningen, samtidigt som du håller ett öga på ergonomin. Klämms fast på ett bord, stativet sparar utrymme och den dolda kabeln håller ditt skrivbord rent. Pro-funktioner, Flera proffsfunktioner ingår i Onyx's design. Fäste med stötskydd som minskar ljudet av alla rörelser, medan popfiltret filtrerar bort oönskade poppande ljud för en kristallklar kvalitet. Dessutom hörlursugång för medhörning med noll-latens gör att du i realtid kan lyssna på vad du spelar in, utan någon fördröjning. Placerad på mikrofonens kropp sitter reglaget för gain; detta låter dig snabbbt och enkelt justera ljudkänsligheten. Knappen för mute är också lättillgänglig – när ljudet är mutat lyser LED-lampan blir röd. Specifikationer, Generellt, Höjd: 980 mm, Bredd: 80 mm, Djup: 70 mm, Totalvikt: 1400 g, Vikt på enhet: 400 g, Anslutningar, Anslutningstyp: Kabel, USB-A, Kabellängd på huvudkabel: 180 cm, Mikrofon, Sensor: Kondensator, Upptagningsmönster: Cardioid (Njure), Sampling: 24bit, 96kHz, Ekocancellering: Ja, Ljud, Frekvensomfång: 30 - 18000 Hz, Innehåll i förpackning, - Professionell USB-mikrofon, - Mikrofonarm, - Stötskydd, - USB-kabel, - Bruksanvisning, Systemkrav, USB-port.

Produktspecifikationer

Mærke: Trust
Kategori: Mikrofoner
EAN: 8713439243543
Varenr.: C02395
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB mikrofon Trust GXT 255+ Onyx med arm - sort
-39%1.159 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB mikrofon Trust GXT 255+ Onyx med arm - sort
-39%1.179 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Trust GXT 255+ Onyx Professionel Mikrofon Med Arm - GEEKD.dk
1.219 kr
Til butik
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
USB mikrofon Trust GXT 255+ Onyx med arm - sort
-35%1.244 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Trust GXT 255+ Onyx Mikrofon Kablet Sort
1.289 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
GXT 255+ Onyx mikrofon og arm
-13%1.909 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust GXT 255+ Onyx Professionel Mikrofon Med Arm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trust GXT 255+ Onyx Professionel Mikrofon Med Arm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK913 kr913 krKøb
2CS MEGASTORE DK919 kr958 krKøb
3Teknikproffset DK1.149 kr1.208 krKøb
4Boligcenter DK1.159 kr1.159 krKøb
5Vivas DK1.179 kr1.248 krKøb
6Geekd1.219 kr1.219 krKøb
7Livera DK1.244 kr1.313 krKøb
8Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb
9Estore DK1.909 kr1.909 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trust GXT 255+ Onyx Professionel Mikrofon Med Arm - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Trust GXT 255+ Onyx Professionel Mikrofon Med Arm - GEEKD.dk i 184 dage. Laveste pris i perioden er 894 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 1.073 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 966 kr.

Den nuværende pris på 913 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Trust GXT 255+ Onyx Professionel Mikrofon Med Arm - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Trust GXT 255+ Onyx Professionel Mikrofon Med Arm - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026913 kr7 kr (1%)
26. maj 2026920 kr87 kr (9%)
22. maj 20261.007 kr57 kr (6%)
19. maj 2026950 kr9 kr (1%)
17. maj 2026959 kr48 kr (5%)
16. maj 20261.007 kr96 kr (11%)
14. maj 2026911 kr7 kr (1%)
12. maj 2026918 kr7 kr (1%)
10. maj 2026925 kr82 kr (8%)
9. maj 20261.007 kr66 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret