Gå til hovedindhold

Trudesign Slangestuds 90° komposit sort 1 1/4" 32mm - 1068433

Pris fra 86 krtil 100 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 14 kr (14% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 66,7 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Trudesign Slangestuds 90° komposit sort 1 1/4" 32mm - 1068433 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 86 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Trudesign Slangestuds 90° komposit sort 1 1/4" 32mm
-14%86 kr
Før 100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trudesign Slangestuds 90° komposit sort 1 1/4" 32mm billede

Produktinformation

Vinklet slangestuds til skroggennemføring Trudesign 90° slangestuds i komposit forbinder en 1 1/4" kugleventil eller skroggennemføring med en 32 mm slange. Den vinklede udformning gør det lettere at føre slanger i trange rum uden skarpe bøjninger på

Produktspecifikationer

Mærke: Trudesign
Kategori: Plastik Fittings
EAN: 9421007121313
Varenr.: 53935805071689
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trudesign Slangekobling, 1 1/4", 32mm, 90°
89 kr
Til butik
Trudesign Slangekobling, 1 1/4", 32mm, 90° billede

Produktinformation

Trudesign Slangekobling, 1 1/4", 32mm, 90° Komposit slangetilslutning til kugleventil 90° fra Tru-Design. Kan også kombineres med messing, bronze eller rustfri beslag. Slangetilslutningen er MCI godkendt i henhold til ISO 9093-2. Alle produkter fra Tru-Design er CE-mærkede.

Produktspecifikationer

Mærke: Trudesign
Kategori: Slangestudser i plast/komposit
Materiale: komposit
Artikel nr.: 5090568
EAN: 9421007121313
Varenr.: 102995
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Trudesign Slangestuds 90° komposit sort 1 1/4" 32mm - 1068433
100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trudesign Slangestuds 90° komposit sort 1 1/4" 32mm - 1068433 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trudesign Slangestuds 90° komposit sort 1 1/4" 32mm - 1068433 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk86 kr86 krKøb
2Watski DK89 kr89 krKøb
3Anyparts100 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trudesign Slangestuds 90° komposit sort 1 1/4" 32mm - 1068433

PriceData har fulgt prisen på Trudesign Slangestuds 90° komposit sort 1 1/4" 32mm - 1068433 i 135 dage. Laveste pris i perioden er 66,7 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 86 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Trudesign Slangestuds 90° komposit sort 1 1/4" 32mm - 1068433. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Trudesign Slangestuds 90° komposit sort 1 1/4" 32mm - 1068433 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202686 kr15 kr (21%)
30. maj 202671 kr10 kr (12%)
25. maj 202681 kr
23. maj 202680,04 kr3,96 kr (5%)
22. maj 202684 kr1 kr (1%)
20. maj 202685 kr4,96 kr (6%)
18. maj 202680,04 kr4,96 kr (6%)
16. maj 202685 kr4,96 kr (6%)
15. maj 202680,04 kr4,96 kr (6%)
14. maj 202685 kr4,96 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret