Gå til hovedindhold

Trudesign Slangestuds 1 1/2" 38mm hvid, til y-ventil - 1070483

TrudesignSanitetEAN: 9421007120880
Pris fra 59 krtil 70 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Trudesign Slangestuds 1 1/2" 38mm hvid, til y-ventil - 1070483 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Trudesign Slangestuds 1 1/2" 38mm hvid, til y-ventil
-16%59 kr
Før 70 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trudesign Slangestuds 1 1/2" 38mm hvid, til y-ventil billede

Produktinformation

Lige slangestuds til Y-ventil og Aquavalve TruDesign slangestuds med lige udførelse tilslutter en 38 mm sanitetsslange til en TruDesign Y-ventil eller Aquavalve med 1 1/2" BSP-gevind. Bruges i toilet- og septiktanksystemer ombord som et korrosionsfri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Trudesign
Kategori: Plastik Fittings
EAN: 9421007120880
Varenr.: 53936096739657
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trudesign Kobling til Ventil Lige Hvid, 38mm, 1 1/2"
59 kr
Til butik
Trudesign Kobling til Ventil Lige Hvid, 38mm, 1 1/2" billede

Produktinformation

Trudesign Kobling til Ventil Lige Hvid, 19mm, 1 1/2" Slangetilslutning til True-designs Y-ventiler Aquavale. Lige med 1 1/2" tråde. Farverne er forskellige, så man kan genkende forskel på sort vand (kloakvand) og ferskvand.

Produktspecifikationer

Mærke: Trudesign
Kategori: Y-ventil til toilet
Artikel nr.: 5090541
EAN: 9421007120880
Varenr.: 103068
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Trudesign Slangestuds 1 1/2" 38mm hvid, til y-ventil - 1070483
70 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trudesign Slangestuds 1 1/2" 38mm hvid, til y-ventil - 1070483 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trudesign Slangestuds 1 1/2" 38mm hvid, til y-ventil - 1070483 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk59 kr59 krKøb
2Watski DK59 kr59 krKøb
3Anyparts70 kr70 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trudesign Slangestuds 1 1/2" 38mm hvid, til y-ventil - 1070483

PriceData har fulgt prisen på Trudesign Slangestuds 1 1/2" 38mm hvid, til y-ventil - 1070483 i 160 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Trudesign Slangestuds 1 1/2" 38mm hvid, til y-ventil - 1070483. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Trudesign Slangestuds 1 1/2" 38mm hvid, til y-ventil - 1070483 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202659 kr10 kr (20%)
30. maj 202649 kr7 kr (13%)
25. maj 202656 kr
12. maj 202655,2 kr
11. maj 202656 kr
8. maj 202655,2 kr
28. apr. 202656 kr4,48 kr (9%)
27. apr. 202651,52 kr1,68 kr (3%)
26. apr. 202653,2 kr3,8 kr (8%)
19. apr. 202649,4 kr1,4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret