Gå til hovedindhold

Trudesign Slangestuds 1 1/2" 32mm hvid, til y-ventil - 1070482

TrudesignSanitetEAN: 9421007120873
Pris fra 49 krtil 70 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Trudesign Slangestuds 1 1/2" 32mm hvid, til y-ventil - 1070482 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Trudesign Slangestuds 1 1/2" 32mm hvid, til y-ventil
-30%49 kr
Før 70 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trudesign Slangestuds 1 1/2" 32mm hvid, til y-ventil billede

Produktinformation

Lige slangestuds til bådtoilettets ventilsystem TruDesign slangestuds er en lige kobling til montering på TruDesign Y-ventiler og Aquavalve-systemer i bådens sanitetssystem. Studsen har 1½" gevind mod ventilen og 32 mm ribbet slangestuds til forstærk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Trudesign
Kategori: Plastik Fittings
EAN: 9421007120873
Varenr.: 53936095985993
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trudesign Kobling til Ventil Lige Hvid, 32mm, 1 1/2"
-5%61 kr
Før 64 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trudesign Kobling til Ventil Lige Hvid, 32mm, 1 1/2" billede

Produktinformation

Trudesign Kobling til Ventil Lige Hvid, 32mm, 1 1/2" Slangetilslutning til True-designs Y-ventiler Aquavale. Lige med 1 1/2" tråde. Farverne er forskellige, så man kan genkende forskel på sort vand (kloakvand) og ferskvand.

Produktspecifikationer

Mærke: Trudesign
Kategori: Y-ventil til toilet
Artikel nr.: 5090540
EAN: 9421007120873
Varenr.: 103067
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Trudesign Slangestuds 1 1/2" 32mm hvid, til y-ventil - 1070482
70 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trudesign Slangestuds 1 1/2" 32mm hvid, til y-ventil - 1070482 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trudesign Slangestuds 1 1/2" 32mm hvid, til y-ventil - 1070482 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk49 kr49 krKøb
2Watski DK61 kr61 krKøb
3Anyparts70 kr70 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trudesign Slangestuds 1 1/2" 32mm hvid, til y-ventil - 1070482

PriceData har fulgt prisen på Trudesign Slangestuds 1 1/2" 32mm hvid, til y-ventil - 1070482 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 66 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Trudesign Slangestuds 1 1/2" 32mm hvid, til y-ventil - 1070482. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Trudesign Slangestuds 1 1/2" 32mm hvid, til y-ventil - 1070482 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202649 kr7 kr (13%)
25. maj 202656 kr
12. maj 202655,2 kr5,8 kr (10%)
11. maj 202661 kr5,8 kr (11%)
8. maj 202655,2 kr5,8 kr (10%)
6. maj 202661 kr
5. maj 202660,72 kr3,68 kr (6%)
4. maj 202657,04 kr3,96 kr (6%)
3. maj 202661 kr3,96 kr (7%)
28. apr. 202657,04 kr5,52 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret