Gå til hovedindhold

Trudesign Slangestuds 1 1/2" 25mm hvid, til y-ventil - 1070481

TrudesignSanitetEAN: 9421007120866
Pris fra 49 krtil 70 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 45 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Trudesign Slangestuds 1 1/2" 25mm hvid, til y-ventil - 1070481 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Trudesign Slangestuds 1 1/2" 25mm hvid, til y-ventil
-30%49 kr
Før 70 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trudesign Slangestuds 1 1/2" 25mm hvid, til y-ventil billede

Produktinformation

Lige slangestuds til Y-ventil med BSP-gevind TruDesign slangestuds er en lige kobling til montering på TruDesign Y-ventil/Aquavalve med 1½" BSP-gevind. Studsen forbinder ventilen med en 25 mm sanitets- eller vandslange og bruges typisk i bådtoilet- o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Trudesign
Kategori: Plastik Fittings
EAN: 9421007120866
Varenr.: 53936095199561
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trudesign Kobling til Ventil Lige Hvid, 25mm, 1 1/2"
55 kr
Til butik
Trudesign Kobling til Ventil Lige Hvid, 25mm, 1 1/2" billede

Produktinformation

Trudesign Kobling til Ventil Lige Hvid, 25mm, 1 1/2" Gevind. Slangetilslutning til True-designs Y-ventiler Aquavale. Lige med 1 1/2" tråde. Farverne er forskellige, så man kan genkende forskel på sort vand (kloakvand) og ferskvand.

Produktspecifikationer

Mærke: Trudesign
Kategori: Y-ventil til toilet
Artikel nr.: 5090539
EAN: 9421007120866
Varenr.: 103066
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Trudesign Slangestuds 1 1/2" 25mm hvid, til y-ventil - 1070481
70 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trudesign Slangestuds 1 1/2" 25mm hvid, til y-ventil - 1070481 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trudesign Slangestuds 1 1/2" 25mm hvid, til y-ventil - 1070481 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk49 kr49 krKøb
2Watski DK55 kr55 krKøb
3Anyparts70 kr70 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trudesign Slangestuds 1 1/2" 25mm hvid, til y-ventil - 1070481

PriceData har fulgt prisen på Trudesign Slangestuds 1 1/2" 25mm hvid, til y-ventil - 1070481 i 61 dage. Laveste pris i perioden er 45 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Trudesign Slangestuds 1 1/2" 25mm hvid, til y-ventil - 1070481. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Trudesign Slangestuds 1 1/2" 25mm hvid, til y-ventil - 1070481 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202649 kr6 kr (11%)
22. maj 202655 kr
15. maj 202655,2 kr
28. apr. 202655 kr3,48 kr (7%)
27. apr. 202651,52 kr1,68 kr (3%)
26. apr. 202653,2 kr3,8 kr (8%)
19. apr. 202649,4 kr3,8 kr (8%)
17. apr. 202645,6 kr
16. apr. 202645 kr10 kr (18%)
10. apr. 202655 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret