Gå til hovedindhold

Trudesign Nøgle til kugleventil 1 1/4 & 1 1/2" - 1068408

TrudesignSanitetEAN: 9421007120422
Pris fra 49 krtil 70 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 46 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Trudesign Nøgle til kugleventil 1 1/4 & 1 1/2" - 1068408 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Trudesign Nøgle til kugleventil 1 1/4 & 1 1/2"
-30%49 kr
Før 70 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trudesign Nøgle til kugleventil 1 1/4 & 1 1/2" billede

Produktinformation

Monteringsnøgle til kugleventiler TruDesign nøgle til kugleventil er et monteringsværktøj til TruDesign kugleventiler i størrelserne 1 1/4" og 1 1/2". Nøglen bruges ved montering og service af søventiler og gennemføringer i TruDesign kompositfit

Produktspecifikationer

Mærke: Trudesign
Kategori: Kuglehaner & ventiler
EAN: 9421007120422
Varenr.: 53935874212169
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nøgle til kugleventil, 1 1/2" & 1 1/4" Komposit
-4%67 kr
Før 70 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Trudesign Nøgle til kugleventil 1 1/4 & 1 1/2" - 1068408
70 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trudesign Nøgle til kugleventil 1 1/4 & 1 1/2" - 1068408 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trudesign Nøgle til kugleventil 1 1/4 & 1 1/2" - 1068408 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk49 kr49 krKøb
2Watski DK67 kr67 krKøb
3Anyparts70 kr70 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trudesign Nøgle til kugleventil 1 1/4 & 1 1/2" - 1068408

PriceData har fulgt prisen på Trudesign Nøgle til kugleventil 1 1/4 & 1 1/2" - 1068408 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 46 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 70 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Trudesign Nøgle til kugleventil 1 1/4 & 1 1/2" - 1068408. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Trudesign Nøgle til kugleventil 1 1/4 & 1 1/2" - 1068408 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202649 kr7 kr (13%)
25. maj 202656 kr
12. maj 202655,2 kr11,8 kr (18%)
11. maj 202667 kr11,8 kr (21%)
8. maj 202655,2 kr11,04 kr (17%)
6. maj 202666,24 kr5,52 kr (9%)
5. maj 202660,72 kr3,68 kr (6%)
4. maj 202657,04 kr9,96 kr (15%)
3. maj 202667 kr9,96 kr (17%)
28. apr. 202657,04 kr5,52 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret