Gå til hovedindhold

Trudesign Aquavalve slangestuds sort 90° 1 1/2" 38mm - 1070490

TrudesignLegetøjEAN: 9421007120965
Pris fra 73 krtil 104 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 64,4 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Trudesign Aquavalve slangestuds sort 90° 1 1/2" 38mm - 1070490 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Trudesign Aquavalve slangestuds sort 90° 1 1/2" 38mm
-30%73 kr
Før 104 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trudesign Aquavalve slangestuds sort 90° 1 1/2" 38mm billede

Produktinformation

Vinklet slangestuds til marine Y-ventil Trudesign 90° slangestuds er en vinklet tilslutning til TruDesign Aquavalve (Y-ventil) på toiletafløb, grå-vand systemer og andre vandinstallationer om bord. Studsen skrues direkte ind i ventilens 1½" BSP-port

Produktspecifikationer

Mærke: Trudesign
Kategori: Plastik Fittings
EAN: 9421007120965
Varenr.: 53936223191369
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Trudesign Slangestuds til Y-ventil Sort, 90°, 38mm
-5%92 kr
Før 97 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Trudesign Aquavalve slangestuds sort 90° 1 1/2" 38mm - 1070490
104 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trudesign Aquavalve slangestuds sort 90° 1 1/2" 38mm - 1070490 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trudesign Aquavalve slangestuds sort 90° 1 1/2" 38mm - 1070490 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk73 kr73 krKøb
2Watski DK92 kr92 krKøb
3Anyparts104 kr104 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trudesign Aquavalve slangestuds sort 90° 1 1/2" 38mm - 1070490

PriceData har fulgt prisen på Trudesign Aquavalve slangestuds sort 90° 1 1/2" 38mm - 1070490 i 85 dage. Laveste pris i perioden er 64,4 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 73 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Trudesign Aquavalve slangestuds sort 90° 1 1/2" 38mm - 1070490. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Trudesign Aquavalve slangestuds sort 90° 1 1/2" 38mm - 1070490 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202673 kr10 kr (12%)
25. maj 202683 kr
22. maj 202682,8 kr9,2 kr (10%)
20. maj 202692 kr9,2 kr (11%)
15. maj 202682,8 kr9,2 kr (10%)
14. maj 202692 kr9,2 kr (11%)
12. maj 202682,8 kr9,2 kr (10%)
11. maj 202692 kr9,2 kr (11%)
8. maj 202682,8 kr9,2 kr (10%)
6. maj 202692 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret