Gå til hovedindhold

Triton Pólka do szaf 19 RAC-UP-450-H4 (1U 450 mm

TritonComputer – rack og monteringEAN: 8595105073919
Pris fra 383 krtil 469 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 339 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Triton Pólka do szaf 19 RAC-UP-450-H4 (1U 450 mm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 383 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Triton RAC-UP-450-H4 Rackhylde Grå
383 kr
Til butik
Triton RAC-UP-450-H4 Rackhylde Grå billede

Produktinformation

Triton RAC-UP-450-H4 - Rackhylde - RAL 7035 - 19"

Produktspecifikationer

Artikel nr.: RAC-UP-450-H4
EAN: 8595105073919
Varenr.: 989464651
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Triton RAC-UP-450-H4 - 1U - Fixed Shelf
469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Triton Pólka do szaf 19 RAC-UP-450-H4 (1U 450 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Triton Pólka do szaf 19 RAC-UP-450-H4 (1U 450 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK383 kr383 krKøb
2Proshop DK469 kr508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Triton Pólka do szaf 19 RAC-UP-450-H4 (1U 450 mm

PriceData har fulgt prisen på Triton Pólka do szaf 19 RAC-UP-450-H4 (1U 450 mm i 162 dage. Laveste pris i perioden er 339 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 598 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 430 kr.

Den nuværende pris på 383 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Triton Pólka do szaf 19 RAC-UP-450-H4 (1U 450 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Triton Pólka do szaf 19 RAC-UP-450-H4 (1U 450 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026383 kr1 kr (0%)
30. maj 2026384 kr1 kr (0%)
27. maj 2026385 kr2 kr (1%)
26. maj 2026387 kr1 kr (0%)
18. maj 2026388 kr1 kr (0%)
15. maj 2026389 kr3 kr (1%)
14. maj 2026392 kr2 kr (1%)
8. maj 2026390 kr1 kr (0%)
6. maj 2026389 kr1 kr (0%)
2. maj 2026390 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret