Gå til hovedindhold

Triton indbygningsspot (st med 3 spot), 1 x GU10 maks. 35W, hvid - Nordlux

NordluxLamperEAN: 5701581319486
Pris fra 109 krtil 215 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 98 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Triton indbygningsspot (st med 3 spot), 1 x GU10 maks. 35W, hvid - Nordlux og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Triton indbygningsspot, 3 stk, hvid
109 kr
Til butik
Nordlux Triton indbygningsspot, 3 stk, hvid billede

Produktinformation

Klassiske indbygningsspot fra Nordlux 3 stk. simple og elegante Triton indbygningsspots fra Nordlux. Med disse indbygningsspots er du sikret god belysning i alle husets rum. Med indbygget kip kan du kippe spottene, så de lyser i netop den retning, du ønsk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: 90 mm
EAN: 5701581319486
Varenr.: 4242319487
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Downlight Triton 230V 3-Kit kipbar hvid
132,93 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Triton indbygningsspot (st med 3 spot), 1 x GU10 maks. 35W, hvid - Nordlux
139 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Triton indbygningsspots, 3 stk, hvid
139 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Triton indbygningsspots, 3 stk, hvid
189 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Triton indbygningsspots, 3 stk, hvid
215 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Triton indbygningsspot (st med 3 spot), 1 x GU10 maks. 35W, hvid - Nordlux koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Triton indbygningsspot (st med 3 spot), 1 x GU10 maks. 35W, hvid - Nordlux koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk109 kr109 krKøb
2EL-GROSSISTEN132,93 kr132,93 krKøb
3WATTOO.DK139 kr139 krKøb
4BilligVVS DK139 kr139 krKøb
5Greenline189 kr189 krKøb
6LavprisVVS215 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Triton indbygningsspot (st med 3 spot), 1 x GU10 maks. 35W, hvid - Nordlux

PriceData har fulgt prisen på Triton indbygningsspot (st med 3 spot), 1 x GU10 maks. 35W, hvid - Nordlux i 164 dage. Laveste pris i perioden er 98 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 117 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Triton indbygningsspot (st med 3 spot), 1 x GU10 maks. 35W, hvid - Nordlux. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Triton indbygningsspot (st med 3 spot), 1 x GU10 maks. 35W, hvid - Nordlux de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 2026109 kr10 kr (10%)
2. jun. 202699 kr10 kr (9%)
13. maj 2026109 kr10 kr (10%)
12. maj 202699 kr10 kr (9%)
11. maj 2026109 kr10 kr (10%)
24. apr. 202699 kr10 kr (9%)
23. apr. 2026109 kr10 kr (10%)
9. apr. 202699 kr1 kr (1%)
1. apr. 202698 kr5 kr (5%)
2. mar. 2026103 kr16 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret