Gå til hovedindhold

Tristar WF-1165, 2 vaffel/vafler, Firkant, Sort, Bakelit, Plast, 0,7 m

TristarVaffeljernEAN: 8713016083852
Pris fra 156 krtil 219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 137 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Tristar WF-1165, 2 vaffel/vafler, Firkant, Sort, Bakelit, Plast, 0,7 m og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 156 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tristar WF-1165, 2 vaffel/vafler, Firkant, Sort, Bakelit, Plast, 0,7 m
156 kr
Til butik
Tristar WF-1165, 2 vaffel/vafler, Firkant, Sort, Bakelit, Plast, 0,7 m billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tristar
Kategori: Vaffeljern
Farve: 3
Artikel nr.: WF-1165
EAN: 8713016083852
Varenr.: 8388567
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tristar WF-1165 1kW Sort
157 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vaffeljern - Tristar WF-1165, 2 firkantede vafler, 1000 W, sort
-5%199 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaffeljern - Tristar WF-1165, 2 firkantede vafler, 1000 W, sort billede

Produktinformation

Tristar WF-1165. Antal vafler: 2 vaffel/vafler, Vaffelform: Firkant, Produktfarve: Sort. Strøm: 1000 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 220 - 240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50 / 60 Hz. Pladebredde: 22 cm, Pladedybde: 13,5 cm, Vægt: 1,54 kg. Pakkebredde: 247 mm, Pakkedybde: 124 mm, Pakkehøjde: 240 mm. Indeholder ikke: Bisphenol A (BPA)FunktionerAftagelig plade: IngenAntal vafler: 2 vaffel/vaflerBeklædning, slip-let: JaCool touch håndtag: JaHusmateriale: BakelitIndikatorlampe: JaJusterbar termostat: JaLågmateriale: PlastLedningslængde: 0,7 mLedningsopbevaring: IngenNem at rengøre: JaProduktfarve: SortReady-indikator: JaSikkerhedsafbryder: JaSkridsikre fødder: JaTemperatur (maks): 190 °CTermostat: JaTimer: IngenTrinløs temperaturregulator: JaVaffelform: FirkantVelegnet til camping: JaVertikal opbevaring: JaStrømstyringStrøm: 1000 WVekselstrømsindgangsfrekvens: 50 / 60 HzVekselstrømsindgangsspænding: 220 - 240 VVægt & størrelserPladebredde: 22 cmPladedybde: 13,5 cmVægt: 1,54 kgEmballeringsdataPakkebredde: 24...

Produktspecifikationer

Mærke: Tristar
Kategori: Vaffeljern
Vægt: 1.78g
EAN: 8713016083852
Varenr.: 1831339
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tristar WF-1165 vaffeljern 2 vaffel/vafler Sort 1000 W
199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vaffeljern - Tristar WF-1165, 2 firkantede vafler, 1000 W, sort
-4%219 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tristar WF-1165 1kW Sort
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tristar WF-1165, 2 vaffel/vafler, Firkant, Sort, Bakelit, Plast, 0,7 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tristar WF-1165, 2 vaffel/vafler, Firkant, Sort, Bakelit, Plast, 0,7 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK156 kr195 krKøb
2CompuMail DK157 kr157 krKøb
3Boligcenter DK199 kr199 krKøb
4Homeshop DK199 kr199 krKøb
5Vivas DK219 kr288 krKøb
6Ultrashop219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tristar WF-1165, 2 vaffel/vafler, Firkant, Sort, Bakelit, Plast, 0,7 m

PriceData har fulgt prisen på Tristar WF-1165, 2 vaffel/vafler, Firkant, Sort, Bakelit, Plast, 0,7 m i 113 dage. Laveste pris i perioden er 137 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 165 kr.

Den nuværende pris på 156 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Tristar WF-1165, 2 vaffel/vafler, Firkant, Sort, Bakelit, Plast, 0,7 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Tristar WF-1165, 2 vaffel/vafler, Firkant, Sort, Bakelit, Plast, 0,7 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026156 kr1 kr (1%)
21. maj 2026157 kr7 kr (4%)
20. maj 2026164 kr4 kr (2%)
19. maj 2026168 kr11 kr (7%)
13. maj 2026157 kr3 kr (2%)
12. maj 2026160 kr4 kr (2%)
11. maj 2026164 kr4 kr (2%)
10. maj 2026168 kr4 kr (2%)
8. maj 2026172 kr3 kr (2%)
7. maj 2026175 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret