Gå til hovedindhold

Tristar PZ-2881, 1 pizza(er), 30 cm, Sort, 1450 W, 2,5 kg, 373 mm

TristarHjem og haveEAN: 8713016031860
Pris fra 315 krtil 659 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 344 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 279 kr 29. maj

Sammenlign priser på Tristar PZ-2881, 1 pizza(er), 30 cm, Sort, 1450 W, 2,5 kg, 373 mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 315 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tristar PZ-2881 Pizza maker 1.5kW
315 kr
Til butik
Tristar PZ-2881 Pizza maker 1.5kW billede

Produktinformation

Tristar PZ-2881 - Pizzamaskine - 1.5 kW

Produktspecifikationer

Mærke: Tristar
Artikel nr.: PZ-2881
EAN: 8713016031860
Varenr.: 992729464
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Tristar Pizza Maker Svart
-4%365 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tristar Pizza Maker Svart billede

Produktinformation

Ta en bit av det italienska köket i ditt hem, med denna unika pizzaugn. Denna pizzaugn är lämplig för pizza med en diameter på 12 tum / 30 cm! Kombinera dina favoritingredienser och baka din pizza enkelt!, - Diameter laggen: 30 cm, - Strömindikatorn lyser, - Timerfunktion 30 minuter, - Maximal temperatur: 200-220 ° C, - Non-stick beläggning, - Lätt att rengöra, - Fasta plattor, - Anti glid fötter, - Effekt: 1450 Watt.

Produktspecifikationer

Mærke: Tristar
Kategori: Øvrige husholdningsapparater
EAN: 8713016031860
Varenr.: 38-56568
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tristar PZ-2881, 1 pizza(er), 30 cm, Sort, 1450 W, 2,5 kg, 373 mm
368 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tristar PZ-2881 pizzamaskine - 1.500 W, 30 cm
-16%379 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tristar PZ-2881 pizzamaskine - 1.500 W, 30 cm
-15%399 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tristar PZ-2881 Pizza maker 1.5kW
439 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pizzamaskine sort
-12%659 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tristar PZ-2881, 1 pizza(er), 30 cm, Sort, 1450 W, 2,5 kg, 373 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tristar PZ-2881, 1 pizza(er), 30 cm, Sort, 1450 W, 2,5 kg, 373 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK315 kr315 krKøb
2Teknikproffset DK365 kr414 krKøb
3CS MEGASTORE DK368 kr407 krKøb
4Boligcenter DK379 kr379 krKøb
5Vivas DK399 kr468 krKøb
6Ultrashop439 kr439 krKøb
7Estore DK659 kr659 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tristar PZ-2881, 1 pizza(er), 30 cm, Sort, 1450 W, 2,5 kg, 373 mm

PriceData har fulgt prisen på Tristar PZ-2881, 1 pizza(er), 30 cm, Sort, 1450 W, 2,5 kg, 373 mm i 173 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 393 kr.

Den nuværende pris på 315 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Tristar PZ-2881, 1 pizza(er), 30 cm, Sort, 1450 W, 2,5 kg, 373 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Tristar PZ-2881, 1 pizza(er), 30 cm, Sort, 1450 W, 2,5 kg, 373 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026315 kr36 kr (13%)
29. maj 2026279 kr30 kr (10%)
28. maj 2026309 kr30 kr (11%)
9. maj 2026279 kr30 kr (10%)
5. maj 2026309 kr38 kr (11%)
1. maj 2026347 kr12 kr (3%)
30. apr. 2026359 kr4 kr (1%)
29. apr. 2026363 kr4 kr (1%)
28. apr. 2026367 kr4 kr (1%)
27. apr. 2026371 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret