Gå til hovedindhold

Tristar BW-4753 varmelagen og -pude Elektrisk sengevarmer 60 W Hvid Fleece

TristarPersonlig plejeEAN: 8713016073730
Pris fra 199 krtil 299 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 165 kr 1. maj

Sammenlign priser på Tristar BW-4753 varmelagen og -pude Elektrisk sengevarmer 60 W Hvid Fleece og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tristar BW-4753 Varmelagen 150*80 cm
199 kr
Til butik
Tristar BW-4753 Varmelagen 150*80 cm billede

Produktinformation

Varmelagen fra Tristar - Model BW-4753 Måler 150*80 cm 60 watt 2 varmeindstillinger Overophedningssikring

Produktspecifikationer

Mærke: Tristar
Kategori: Varmepude og tæpper
EAN: 8713016073730
Varenr.: 8713016073730
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tristar Varmelagen BW-4753
199 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tristar BW-4753, 1500 mm, 800 mm, 1,05 kg, Fleece, Maskinvask, 40 °C
202 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tristar BW-4753 Varmeundertæppe Beige
229 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sengevarmer til 1 person, BW-4753 150x80 cm 60 W
-13%269 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tristar BW-4753 varmelagen og -pude Elektrisk sengevarmer 60 W Hvid Fleece
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tristar BW-4753 varmelagen og -pude Elektrisk sengevarmer 60 W Hvid Fleece koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tristar BW-4753 varmelagen og -pude Elektrisk sengevarmer 60 W Hvid Fleece koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kai Berntsen ApS199 kr199 krKøb
2HvidevareShoppen.dk199 kr199 krKøb
3CS MEGASTORE DK202 kr241 krKøb
4Ultrashop229 kr229 krKøb
5Estore DK269 kr269 krKøb
6Homeshop DK299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tristar BW-4753 varmelagen og -pude Elektrisk sengevarmer 60 W Hvid Fleece

PriceData har fulgt prisen på Tristar BW-4753 varmelagen og -pude Elektrisk sengevarmer 60 W Hvid Fleece i 170 dage. Laveste pris i perioden er 165 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 179 kr.

Den nuværende pris på 199 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Tristar BW-4753 varmelagen og -pude Elektrisk sengevarmer 60 W Hvid Fleece. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Tristar BW-4753 varmelagen og -pude Elektrisk sengevarmer 60 W Hvid Fleece de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026199 kr28 kr (16%)
12. maj 2026171 kr3 kr (2%)
3. maj 2026168 kr3 kr (2%)
1. maj 2026165 kr6 kr (4%)
30. apr. 2026171 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026172 kr7 kr (4%)
25. apr. 2026165 kr11 kr (6%)
23. apr. 2026176 kr3 kr (2%)
18. apr. 2026179 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026178 kr8 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret