Gå til hovedindhold

Tripod Lampestander Gulv - Mat Hvid - H: 109 cm - Umage

UmageLamperEAN: 5710302040158
Pris fra 599 krtil 749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 150 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 479 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Tripod Lampestander Gulv - Mat Hvid - H: 109 cm - Umage og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tripod Floor gulvstander, mat hvid
-20%599 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tripod Floor gulvstander, mat hvid billede

Produktinformation

Umage Tripod Floor gulvstander, mat hvid - designet af Søren Ravn Christensen Tripod gulvstanderen med E27-fatning forvandler med de tre slanke ben den valgte lampeskærm til en skulpturel gulvlampe. Kombiner eksempelvis Tripod standeren med lampeskærmene...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Umage
Farve: Hvid
EAN: 5710302040158
Varenr.: 4015
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Tripod Gulvfod Hvid - Umage
749 kr
Til butik
Tripod Gulvfod Hvid - Umage billede

Produktinformation

OBS: Dette er kun en gulvfod Passer til en lang række forskellige skærme fra Umage, du kan altid se på skærmen hvilket ophæng der passer til Du finder alle skærme fra umage her: Umage Skærme Hvis du gerne vil kunne placere din Eos lampeskærm på gulvet,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Alt umage (-eos)
Farve: Hvid
EAN: 5710302040158
Varenr.: 4015
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Umage Tripod gulvlampefod, hvid
749 kr
Til butik
Umage Tripod gulvlampefod, hvid billede

Produktinformation

Gulvlampe stativ til Umage skærme Fint lille gulvstativ fra Umage med 3 ben, fatning, 2 meter ledning og afbryder. En gulvfod som ikke fylder alt for meget. Men stadig har et moderne design, som iøvrigt er designet i Danmark. Passer til alle Umages lampes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Montering
Farve: Hvid
EAN: 5710302040158
Varenr.: 6644900133
Gå til Tendensshop
TrustScore 2.5 ud af 52,5
Tripod Lampestander Gulv - Mat Hvid - H: 109 cm - Umage
749 kr
Til butik
Gå til Trenddo
TrustScore 0 ud af 50,0
Tripod Lampestander Gulv - Mat Hvid - H: 109 cm - Umage
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tripod Lampestander Gulv - Mat Hvid - H: 109 cm - Umage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tripod Lampestander Gulv - Mat Hvid - H: 109 cm - Umage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk599 kr599 krKøb
2Luxlight.dk749 kr749 krKøb
3LampeGuru.dk749 kr749 krKøb
4Tendensshop749 kr749 krKøb
5Trenddo749 kr749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tripod Lampestander Gulv - Mat Hvid - H: 109 cm - Umage

PriceData har fulgt prisen på Tripod Lampestander Gulv - Mat Hvid - H: 109 cm - Umage i 157 dage. Laveste pris i perioden er 479 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 542 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Tripod Lampestander Gulv - Mat Hvid - H: 109 cm - Umage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Tripod Lampestander Gulv - Mat Hvid - H: 109 cm - Umage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026599 kr38 kr (7%)
17. maj 2026561 kr188 kr (25%)
16. maj 2026749 kr188 kr (34%)
6. maj 2026561 kr31 kr (6%)
5. maj 2026530 kr19 kr (4%)
10. apr. 2026511 kr7 kr (1%)
9. apr. 2026518 kr7 kr (1%)
6. apr. 2026511 kr13 kr (2%)
30. mar. 2026524 kr45 kr (9%)
28. mar. 2026479 kr45 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret