Gå til hovedindhold

Trimmer til mænd Philips OneBlade 1st Shave QP1324 - trådløs, blå

PhilipsHårfjerningEAN: 8720689021180
Pris fra 149 krtil 219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Trimmer til mænd Philips OneBlade 1st Shave QP1324 - trådløs, blå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips OneBlade 1st Shave QP1324 Trimmer Blå
149 kr
Til butik
Philips OneBlade 1st Shave QP1324 Trimmer Blå billede

Produktinformation

Philips OneBlade 1st Shave QP1324 - Trimmer - trådløs - blå himmelsk

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: Qp1324/20
EAN: 8720689021180
Varenr.: 1001710437
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips OneBlade 1st Shave QP1324 - trimmer - blue celestial
151 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips OneBlade-barbermaskine First Shave Qp1324/20
159 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips OneBlade 1st Shave QP1324 Trimmer
181 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trimmer til mænd Philips OneBlade 1st Shave QP1324 - trådløs, blå
-5%189 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trimmer til mænd Philips OneBlade 1st Shave QP1324 - trådløs, blå
-5%209 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips OneBlade 1st Shave QP1324 Trimmer Blå
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trimmer til mænd Philips OneBlade 1st Shave QP1324 - trådløs, blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trimmer til mænd Philips OneBlade 1st Shave QP1324 - trådløs, blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK149 kr149 krKøb
2Proshop DK151 kr190 krKøb
3CS MEGASTORE DK159 kr198 krKøb
4Teknikproffset DK181 kr230 krKøb
5Boligcenter DK189 kr189 krKøb
6Vivas DK209 kr278 krKøb
7Ultrashop219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trimmer til mænd Philips OneBlade 1st Shave QP1324 - trådløs, blå

PriceData har fulgt prisen på Trimmer til mænd Philips OneBlade 1st Shave QP1324 - trådløs, blå i 179 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 186 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 165 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Trimmer til mænd Philips OneBlade 1st Shave QP1324 - trådløs, blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Trimmer til mænd Philips OneBlade 1st Shave QP1324 - trådløs, blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026149 kr2 kr (1%)
29. maj 2026151 kr3 kr (2%)
26. maj 2026154 kr3 kr (2%)
25. maj 2026157 kr3 kr (2%)
24. maj 2026154 kr2 kr (1%)
29. apr. 2026156 kr3 kr (2%)
28. apr. 2026159 kr3 kr (2%)
18. apr. 2026156 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026155 kr2 kr (1%)
14. apr. 2026157 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret