Gå til hovedindhold

TRENDnet TPE-147GI 65W 4-Port Gigabit PoE+ Injector

TRENDnetEAN: 0710931161724
Pris fra 492 krtil 839 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 347 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 469 kr 22. maj

Sammenlign priser på TRENDnet TPE-147GI 65W 4-Port Gigabit PoE+ Injector og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 492 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TRENDnet TPE-147GI 65Watt
492 kr
Til butik
TRENDnet TPE-147GI 65Watt billede

Produktinformation

TRENDnet TPE-147GI - Strøminjektor - AC 100-240 V - 65 watt - output-stikforbindelser: 4 - TAA-kompatibel

Produktspecifikationer

Mærke: TRENDnet
Artikel nr.: TPE-147GI
EAN: 0710931161724
Varenr.: 995856643
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TRENDnet TPE-147GI 65W 4-Port Gigabit PoE+ Injector
656 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TRENDnet TPE-147GI PoE-injektor 65 W - 4-port
669 kr
Til butik
TRENDnet TPE-147GI PoE-injektor 65 W - 4-port billede

Produktinformation

Effektiv netværksudvidelse med PoE-injektorMed TRENDnet TPE-147GI får du en kompakt PoE-injektor med fire porte, der samler data og strøm i ét netværkskabel. Ideel til små kontorer, butikker og hjemmenetværk, hvor kameraer, access points eller andre netværksenheder skal forsynes via Ethernet uden separate strømforsyninger.Praktisk 4-port designEnheden tilbyder fire data-/PoE-porte, tydelige statusdioder og en afbryder på siden for enkel betjening. Den robuste, sorte metalkabinetløsning passer diskret ind i teknikskabet eller på skrivebordet.Produkttype: PoE-injektorModel: TPE-147GITotaleffekt: 65 WPorte: 4Farve: Sort...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Switches
Vægt: 3.99g
EAN: 0710931161724
Varenr.: 2149023
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TRENDnet TPE-147GI PoE-injektor 65 W - 4-port
689 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TRENDnet 65W 4-Port Gigabit PoE+
839 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet TPE-147GI 65W 4-Port Gigabit PoE+ Injector koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet TPE-147GI 65W 4-Port Gigabit PoE+ Injector koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK492 kr492 krKøb
2Proshop DK656 kr695 krKøb
3Boligcenter DK669 kr669 krKøb
4Vivas DK689 kr768 krKøb
5Ultrashop839 kr839 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TRENDnet TPE-147GI 65W 4-Port Gigabit PoE+ Injector

PriceData har fulgt prisen på TRENDnet TPE-147GI 65W 4-Port Gigabit PoE+ Injector i 184 dage. Laveste pris i perioden er 468 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 1.883 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 604 kr.

Den nuværende pris på 492 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for TRENDnet TPE-147GI 65W 4-Port Gigabit PoE+ Injector. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for TRENDnet TPE-147GI 65W 4-Port Gigabit PoE+ Injector de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026492 kr23 kr (5%)
22. maj 2026469 kr23 kr (5%)
20. maj 2026492 kr23 kr (5%)
21. apr. 2026469 kr3 kr (1%)
20. apr. 2026472 kr3 kr (1%)
19. apr. 2026475 kr13 kr (3%)
18. apr. 2026488 kr2 kr (0%)
17. apr. 2026490 kr21 kr (4%)
13. apr. 2026469 kr3 kr (1%)
11. apr. 2026472 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret