Gå til hovedindhold

TRENDnet TI-ELC50 - Version V1 - switch - industrial mini - 5 ports - TAA Compliant

TRENDnetNetværkskablerEAN: 0710931162806
Pris fra 314 krtil 489 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 175 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 304 kr 3. maj

Sammenlign priser på TRENDnet TI-ELC50 - Version V1 - switch - industrial mini - 5 ports - TAA Compliant og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 314 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TRENDnet TI-ELC50 - Version V1 - switch - industrial mini - 5 ports - TAA Compliant
314 kr
Til butik
TRENDnet TI-ELC50 - Version V1 - switch - industrial mini - 5 ports - TAA Compliant billede

Produktinformation

Version V1, switch, industriel, mini, 5 x 10/100, DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, TAA-kompatibel

Produktspecifikationer

Mærke: TRENDnet
Kategori: Switch
Artikel nr.: TI-ELC50
EAN: 0710931162806
Varenr.: 3419036
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TRENDnet TI-ELC50 Switch 5-Porte 10/100
320 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TRENDnet TI-ELC50 Switch 5-Porte 10/100
419 kr
Til butik
TRENDnet TI-ELC50 Switch 5-Porte 10/100 billede

Produktinformation

Oplev TRENDnet TI-ELC50, en 5-port industriel switch, designet til at levere pålidelig netværksforbindelse i krævende miljøer. Med et robust metalchassis kan denne switch modstå ekstreme temperaturer og vibrationer, hvilket gør den ideel til industrielle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TRENDnet
Kategori: skal sorteres
EAN: 0710931162806
Varenr.: 85677
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TRENDnet TI-ELC50 - unmanaged Fast Ethernet switch, 5 porte, sort
469 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TRENDnet TI-ELC50 - unmanaged Fast Ethernet switch, 5 porte, sort
489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet TI-ELC50 - Version V1 - switch - industrial mini - 5 ports - TAA Compliant koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet TI-ELC50 - Version V1 - switch - industrial mini - 5 ports - TAA Compliant koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK314 kr353 krKøb
2CompuMail DK320 kr320 krKøb
3Ultrashop419 kr419 krKøb
4Boligcenter DK469 kr469 krKøb
5Vivas DK489 kr568 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TRENDnet TI-ELC50 - Version V1 - switch - industrial mini - 5 ports - TAA Compliant

PriceData har fulgt prisen på TRENDnet TI-ELC50 - Version V1 - switch - industrial mini - 5 ports - TAA Compliant i 180 dage. Laveste pris i perioden er 304 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.091 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 367 kr.

Den nuværende pris på 314 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for TRENDnet TI-ELC50 - Version V1 - switch - industrial mini - 5 ports - TAA Compliant. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for TRENDnet TI-ELC50 - Version V1 - switch - industrial mini - 5 ports - TAA Compliant de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026314 kr2 kr (1%)
7. maj 2026312 kr2 kr (1%)
6. maj 2026310 kr6 kr (2%)
3. maj 2026304 kr5 kr (2%)
2. maj 2026309 kr3 kr (1%)
1. maj 2026312 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026313 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026314 kr1 kr (0%)
30. mar. 2026313 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026312 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret