Gå til hovedindhold

Trek n' eat Trek'n Eat Pasta Med Grøntsager Ps1000+ Vegetar - Mad

Trek n' eatHovedtelefonerEAN: 4015753904020
Pris fra 109 krtil 110 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 87 kr 25. maj

Sammenlign priser på Trek'n Eat Pasta Med Grøntsager Ps1000+ Vegetar - Mad og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Trek'n Eat Pasta grønt +1000
109 kr
Til butik
Trek'n Eat Pasta grønt +1000 billede

Produktinformation

Nøglefunktioner +1000 kcal energi perfekt når du har brug for ekstra brændstof på turen Hurtig tilberedning klar på ca. 810 minutter med 400 ml kogende vand Frysetørret og let at have med ideel til vandretur, shelter og outdoor-eventyr Vegetar-venl

Produktspecifikationer

Mærke: Trek´n Eat
Kategori: Tur Mad
EAN: 4015753904020
Varenr.: 3095
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Trek N Eat Pasta With Vegetables Ps1000+
109 kr
Til butik
Trek N Eat Pasta With Vegetables Ps1000+ billede

Produktinformation

Trek'N Eat Pasta With Vegetables PS1000+ er en del af Trek'N Eats "Performance Series" og leverer hele 1020 kcal i én portion. Retten består af 50% pasta lavet af durumhvede, æg og salt samt 19% grøntsager som squash, broccoli, løg, blom

Produktspecifikationer

Mærke: Trek N Eat
Kategori: Efterårsferie
EAN: 4015753904020
Varenr.: 4015753904020
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Trek'n Eat Pasta Med Grøntsager Ps1000+ Vegetar - Mad
110 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Trek'n Eat Pasta Med Grøntsager Ps1000+ Vegetar - Mad
110 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trek'n Eat Pasta Med Grøntsager Ps1000+ Vegetar - Mad koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trek'n Eat Pasta Med Grøntsager Ps1000+ Vegetar - Mad koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoor i Centrum109 kr109 krKøb
2Friluftsland.dk109 kr109 krKøb
3Outmore.dk110 kr110 krKøb
4MAXiPRO110 kr110 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trek'n Eat Pasta Med Grøntsager Ps1000+ Vegetar - Mad

PriceData har fulgt prisen på Trek'n Eat Pasta Med Grøntsager Ps1000+ Vegetar - Mad i 178 dage. Laveste pris i perioden er 87 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 109 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Trek'n Eat Pasta Med Grøntsager Ps1000+ Vegetar - Mad. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Trek'n Eat Pasta Med Grøntsager Ps1000+ Vegetar - Mad de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026109 kr22 kr (25%)
25. maj 202687 kr22 kr (20%)
24. maj 2026109 kr22 kr (25%)
20. maj 202687 kr14,95 kr (15%)
28. apr. 2026101,95 kr7,05 kr (6%)
15. apr. 2026109 kr10 kr (10%)
30. mar. 202699 kr10 kr (9%)
18. mar. 2026109 kr10 kr (10%)
3. mar. 202699 kr11 kr (10%)
16. feb. 2026110 kr3,95 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret