Gå til hovedindhold

Trampolin First Class rektangulær 366 x 214 cm, sort inkl. stige og sikkerhedsnet Salta (805-825)

SaltaTrampolinerEAN: 8719425453811
Pris fra 6.399 krtil 8.499 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.100 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.188 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Trampolin First Class rektangulær 366 x 214 cm, sort inkl. stige og sikkerhedsnet Salta (805-825) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6399 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Salta Trampolin First Class rektangulær 366x214 cm, sort inkl. stige & sikkerhedsnet
-25%6.399 kr
Før 8.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Salta Trampolin First Class rektangulær 366x214 cm, sort inkl. stige & sikkerhedsnet billede

Produktinformation

Oplev den bedste og højeste kvalitet indenfor trampoliner med Salta - First Class! Til denne uovertrufne trampolin anvendes kun de bedste, stærkeste og sikreste materialer. Trampolinerne i First Class er alle udstyret med en stige og en ekstra tyk ramme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Salta
Kategori: Best selling products
EAN: 8719425453811
Varenr.: 42438333628668
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Salta First Class rektangulær havetrampolin 214 × 366 cm med sikkerhedsnet
6.599 kr
Til butik
Salta First Class rektangulær havetrampolin 214 × 366 cm med sikkerhedsnet billede

Produktinformation

Fordele ved rektangulær trampolin til havenGiv familien timevis af sjov i haven med Salta First Class. Den rektangulære form på 214 × 366 cm giver masser af plads til kontrollerede hop, og den er skabt til udendørs brug. Den leveres som overjordisk trampolin med komplet sikkerhedsnet, så hele familien kan nyde leg og aktivitet.Robust kvalitet til mange sæsonerRammen er af stål med galvaniseret top- og rammebelægning, og 84 spiralfjedre på 21 cm sørger for et jævnt afsæt. Kantpuden i PVC dækker fjedrene, og nettet lukkes med lynlås for tryg ind- og udgang. Trampolinen er designet til børn som målgruppe og har en maksimal brugervægt på 180 kg.Type: Overjordisk trampolinForm: RektangelMål: 214 × 366 cmHøjde: 271 cmMaks. brugervægt: 180 kgFjedre: 84 stk., længde 21 cmFjeder-/rammetype: Spiralfjedre, stålrammeBelægning: Galvaniseret toprail og rammeKantpude: PVCSikkerhedsnet: Ja, lukning med lynlåsBen: 4Anvendelse: UdendørsOverfladefarve: Ensfarvet...

Produktspecifikationer

Mærke: Salta
Kategori: Fitness trampoliner
Vægt: 146.5g
EAN: 8719425453811
Varenr.: 2097644
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Salta First Class rektangulær havetrampolin 214 × 366 cm med sikkerhedsnet
6.619 kr
Til butik
Salta First Class rektangulær havetrampolin 214 × 366 cm med sikkerhedsnet billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Salta
Kategori: Fitness trampoliner
Vægt: 146.5g
EAN: 8719425453811
Varenr.: 2097644
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trampolin First Class rektangulær 366 x 214 cm, sort inkl. stige og sikkerhedsnet Salta (805-825)
6.838 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Salta Trampolin First Class rektangulær 366x214 cm, sort inkl. stige & sikkerhedsnet - 805-825
8.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trampolin First Class rektangulær 366 x 214 cm, sort inkl. stige og sikkerhedsnet Salta (805-825) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trampolin First Class rektangulær 366 x 214 cm, sort inkl. stige og sikkerhedsnet Salta (805-825) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven6.399 kr6.399 krKøb
2Boligcenter DK6.599 kr6.599 krKøb
3Vivas DK6.619 kr8.618 krKøb
4CS MEGASTORE DK6.838 kr7.037 krKøb
5Homeshop DK8.499 kr8.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trampolin First Class rektangulær 366 x 214 cm, sort inkl. stige og sikkerhedsnet Salta (805-825)

PriceData har fulgt prisen på Trampolin First Class rektangulær 366 x 214 cm, sort inkl. stige og sikkerhedsnet Salta (805-825) i 176 dage. Laveste pris i perioden er 5.188 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 7.149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.373 kr.

Den nuværende pris på 6.399 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Trampolin First Class rektangulær 366 x 214 cm, sort inkl. stige og sikkerhedsnet Salta (805-825). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Trampolin First Class rektangulær 366 x 214 cm, sort inkl. stige og sikkerhedsnet Salta (805-825) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 20266.399 kr750 kr (10%)
29. apr. 20267.149 kr750 kr (12%)
26. apr. 20266.399 kr1.211 kr (23%)
16. mar. 20265.188 kr1.211 kr (19%)
5. mar. 20266.399 kr49 kr (1%)
11. feb. 20266.350 kr135 kr (2%)
10. feb. 20266.485 kr135 kr (2%)
9. feb. 20266.350 kr135 kr (2%)
8. feb. 20266.485 kr135 kr (2%)
6. feb. 20266.350 kr135 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret