Gå til hovedindhold

Tracer TRAGLO46370 Speakers TRACER 2.0 Mark USB BL - 2.0 Kanal

TracerHøjttalereEAN: 5907512863855
Pris fra 179 krtil 319 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 176 kr 26. maj

Sammenlign priser på Tracer TRAGLO46370 Speakers TRACER 2.0 Mark USB BL - 2.0 Kanal og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tracer Mark 2.0-kanal Højttalere Sort
179 kr
Til butik
Tracer Mark 2.0-kanal Højttalere Sort billede

Produktinformation

Tracer Mark - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - 12 Watt (Total)

Produktspecifikationer

Mærke: Tracer
Artikel nr.: TRAGLO46370
EAN: 5907512863855
Varenr.: 995316791
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tracer TRAGLO46370 Speakers TRACER 2.0 Mark USB BL - 2.0 Kanal
199 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Højtalere 2.0 med Bluetooth - Tracer Mark USB, 12 W
-3%299 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Højtalere 2.0 med Bluetooth - Tracer Mark USB, 12 W billede

Produktinformation

Stabile pc-højtalere med Bluetooth og USB-strømTracer Mark USB er et praktisk 2.0 højtalersæt til skrivebordet, der kombinerer kablet og trådløs lyd i én løsning. Tilslut via mini-jack til din computer, eller stream musik trådløst med Bluetooth. Sættet får strøm fra USB, så du slipper for ekstra strømforsyning på bordet. Med frontbetjent drejeknap til volumen er det nemt at justere lyden i hverdagen.Til hjemmekontor og underholdningDe to bord-/reolhøjtalere leverer 2,0 kanalers stereo med samlet RMS-effekt på 12 W - ideelt til pc-brug, podcasts, film og musik i hverdagen. Sort, diskret design passer ind på de fleste skriveborde, og et hovedtelefonstik gør det let at skifte til privat lytning.Anbefalet brug: PCTilkobling: Kablet og trådløs (Bluetooth, 3,5 mm lydindgang)Strømforsyning: USBKanaler: 2,0RMS-udgangseffekt: 12 WHøjttalertype: 2-vejs, 2 driverePlacering: Bord/reolVolumenkontrol: DrejeknapHovedtelefonfrekvens: 100 – 18.000 HzFarve: SortPakketype: ÆskeMedfølgende kabler: USBAntal pr. pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Tracer
Kategori: Højtalere
Vægt: 0.97g
EAN: 5907512863855
Varenr.: 1895733
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Højtalere 2.0 med Bluetooth - Tracer Mark USB, 12 W
-3%319 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tracer TRAGLO46370 Speakers TRACER 2.0 Mark USB BL - 2.0 Kanal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tracer TRAGLO46370 Speakers TRACER 2.0 Mark USB BL - 2.0 Kanal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK179 kr179 krKøb
2Proshop DK199 kr238 krKøb
3Boligcenter DK299 kr299 krKøb
4Vivas DK319 kr398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tracer TRAGLO46370 Speakers TRACER 2.0 Mark USB BL - 2.0 Kanal

PriceData har fulgt prisen på Tracer TRAGLO46370 Speakers TRACER 2.0 Mark USB BL - 2.0 Kanal i 185 dage. Laveste pris i perioden er 175 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 233 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 181 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Tracer TRAGLO46370 Speakers TRACER 2.0 Mark USB BL - 2.0 Kanal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Tracer TRAGLO46370 Speakers TRACER 2.0 Mark USB BL - 2.0 Kanal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026179 kr2 kr (1%)
28. maj 2026177 kr1 kr (1%)
26. maj 2026176 kr3 kr (2%)
22. maj 2026179 kr3 kr (2%)
20. maj 2026176 kr3 kr (2%)
15. maj 2026179 kr3 kr (2%)
14. maj 2026176 kr3 kr (2%)
7. maj 2026179 kr3 kr (2%)
5. maj 2026176 kr3 kr (2%)
3. maj 2026179 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret