Gå til hovedindhold

Tracer GAMEZONE Rayder 4 in 1 Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 3 Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4

TracerVideospilkonsol – tilbehørEAN: 5907512866030
Pris fra 273 krtil 409 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 136 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 267 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Tracer GAMEZONE Rayder 4 in 1 Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 3 Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 273 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tracer GAMEZONE Rayder 4 in 1 Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 3 Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4
273 kr
Til butik
Tracer GAMEZONE Rayder 4 in 1 Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 3 Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4 billede

Produktinformation

Tracer GAMEZONE Rayder 4 in 1 - Rat og pedalsæt - kablet - for PC, Sony PlayStation 3, Microsoft Xbox One, Sony PlayStation 4

Produktspecifikationer

Mærke: Tracer
Artikel nr.: TRAJOY46765
EAN: 5907512866030
Varenr.: 998360927
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tracer GAMEZONE Rayder 4 in 1 - Wired Controller - Sony PlayStation 4
342 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Racer-rat til PC - Tracer Rayder 4-i-1 (sort) til PS4/PS3/Xbox One
-3%389 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Racer-rat til PC - Tracer Rayder 4-i-1 (sort) til PS4/PS3/Xbox One billede

Produktinformation

Fordele ved gaming rat til PC og konsolGør dine racerspil mere levende med Tracer Rayder 4‑i‑1. Dette kablede rat og pedal-sæt er skabt til dig, der vil have præcis kontrol i kurverne og en mere realistisk køreoplevelse. Med 180° rattets drejevinkel og vibrerende feedback får du tydelige reaktioner på banen - ideelt til både arcade-racere og mere seriøse løb.Alsidigt til PC og konsolRayder understøtter PC, PlayStation 4, PlayStation 3 og Xbox One, så du kan bruge det samme setup på flere platforme. Den kablede tilslutning og en ledningslængde på 1,8 m giver stabil forbindelse og frihed til at placere sættet, som du vil. Praktiske LED‑indikatorer hjælper med overblik, og 12 knapper samt retningsknap giver hurtig adgang til funktioner i spillet.Enhedstype: Rat med pedalerUnderstøttede platforme: PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox OneTilslutning: KabletLedningslængde: 1,8 mAntal knapper: 12Drejevinkel: 180°Vibration: JaLED‑indikatorer: JaFarve: SortStrømkilde: Kabel...

Produktspecifikationer

Mærke: Tracer
Kategori: PC
Vægt: 2.73g
EAN: 5907512866030
Varenr.: 1886497
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Racer-rat til PC - Tracer Rayder 4-i-1 (sort) til PS4/PS3/Xbox One
-2%409 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tracer GAMEZONE Rayder 4 in 1 Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 3 Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tracer GAMEZONE Rayder 4 in 1 Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 3 Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK273 kr273 krKøb
2Proshop DK342 kr381 krKøb
3Boligcenter DK389 kr389 krKøb
4Vivas DK409 kr488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tracer GAMEZONE Rayder 4 in 1 Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 3 Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4

PriceData har fulgt prisen på Tracer GAMEZONE Rayder 4 in 1 Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 3 Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 258 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 374 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 291 kr.

Den nuværende pris på 273 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Tracer GAMEZONE Rayder 4 in 1 Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 3 Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Tracer GAMEZONE Rayder 4 in 1 Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 3 Microsoft Xbox One Sony PlayStation 4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026273 kr1 kr (0%)
14. maj 2026272 kr1 kr (0%)
9. maj 2026273 kr10 kr (4%)
8. maj 2026283 kr9 kr (3%)
30. apr. 2026292 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026293 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026292 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026293 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026292 kr12 kr (4%)
13. apr. 2026280 kr12 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret