Gå til hovedindhold

Trådløse hovedtelefoner Sony WH-ULT900N med støjreduktion - hvid

SonyHovedtelefoner og headsetEAN: 4548736158337
Pris fra 868 krtil 1.299 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 431 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 852 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Trådløse hovedtelefoner Sony WH-ULT900N med støjreduktion - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 868 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sony WH-ULT900N Trådløs Kabling Hovedtelefoner Hvid
868 kr
Til butik
Sony WH-ULT900N Trådløs Kabling Hovedtelefoner Hvid billede

Produktinformation

Sony WH-ULT900N - Ult Power Sound Series - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - off white

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Artikel nr.: WHULT900NW.CE7
EAN: 4548736158337
Varenr.: 1002196572
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Sony ULT WEAR trådløse høretelefoner Over-Ear med mic (hvid)
999 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse hovedtelefoner Sony WH-ULT900N med støjreduktion - hvid
-14%1.019 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse hovedtelefoner Sony WH-ULT900N med støjreduktion - hvid billede

Produktinformation

Sony WH-ULT900N - Ult Power Sound Series - hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - off whiteOplev Sony WH-ULT900N-hovedtelefonerne, hvor innovation møder enestående lyd. Disse hovedtelefoner er konstrueret med Dual Noise Sensor Technology og Active Noise Cancelling og er designet til at give en fordybende lydoplevelse ved at filtrere omgivende støj fra, så du udelukkende kan fokusere på musikken. Bluetooth 5.2-teknologi sikrer problemfri trådløs forbindelse, mens muligheden for kabelforbindelse via et 3,5 mm jackstik eller USB-C giver fleksibilitet til alle dine lydbehov.Avanceret lydklarhedOplev klar lyd med Sonys Dual Noise Sensor Technology og Active Noise Cancelling-funktion, der sikrer en fordybende lytteoplevelse ved effektivt at minimere baggrundsstøj.Problemfri tilslutningsmulighederMed Bluetooth 5.2 og en række forskellige tilslutningsmuligheder, herunder et 3,5 mm jackstik og USB-C, tilbyder WH-ULT900N alsidige kablede og trådløse forbindelser, der passer til alle dine lydbehov.Komfort og bekvemmelighedDisse hovedtelefoner er designet til lange lyttesessioner og har en justerbar hovedbøjle, et foldbart design og ørekopper i fuld størrelse, hvilket gør dem både komfortable og bærbare.Integration af smart teknologiUdstyret med intelligente assistenter som Alexa og Google Assistant og funktioner som wear detection og Dynamic Head Tracking er WH-ULT900N-hovedtelefonerne skabt til en smart, intuitiv brugeroplevelse.Overlegen lydkvalitetNyd den rige, detaljerede lyd med en bred frekvensrespons på 5-20.000 Hz, neodymmagneter og Sonys DSEE-teknologi, der forbedrer dit lydindhold til næsten høj opløsningskvalitet.GenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikFarve: Off white...

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.69g
EAN: 4548736158337
Varenr.: 1810886
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse hovedtelefoner Sony WH-ULT900N med støjreduktion - hvid
-13%1.039 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sony WH-ULT900N Trådløs Kabling Hovedtelefoner Hvid
1.129 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sony ULT Wear Headset - White
1.244 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sony Ult Wear Stereo Hvid
1.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløse hovedtelefoner Sony WH-ULT900N med støjreduktion - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløse hovedtelefoner Sony WH-ULT900N med støjreduktion - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK868 kr868 krKøb
2Komplett DK999 kr999 krKøb
3Boligcenter DK1.019 kr1.019 krKøb
4Vivas DK1.039 kr1.108 krKøb
5Ultrashop1.129 kr1.129 krKøb
6Proshop DK1.244 kr1.244 krKøb
7Dustin DK1.299 kr1.385,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløse hovedtelefoner Sony WH-ULT900N med støjreduktion - hvid

PriceData har fulgt prisen på Trådløse hovedtelefoner Sony WH-ULT900N med støjreduktion - hvid i 145 dage. Laveste pris i perioden er 820 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 985 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 902 kr.

Den nuværende pris på 868 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Trådløse hovedtelefoner Sony WH-ULT900N med støjreduktion - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Trådløse hovedtelefoner Sony WH-ULT900N med støjreduktion - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026868 kr6 kr (1%)
29. maj 2026874 kr5 kr (1%)
26. maj 2026879 kr10 kr (1%)
25. maj 2026869 kr10 kr (1%)
23. maj 2026879 kr5 kr (1%)
20. maj 2026874 kr6 kr (1%)
18. maj 2026868 kr1 kr (0%)
17. maj 2026869 kr7 kr (1%)
16. maj 2026876 kr7 kr (1%)
15. maj 2026883 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret