Gå til hovedindhold

TP-Link Tapo T300, 1 stk, 46,5 mm, 84,5 mm, 30 mm, 53 mm, 87,5 mm

TP-LinkRedskaberEAN: 4897098682364
Pris fra 112 krtil 169 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 111 kr 26. maj

Sammenlign priser på TP-Link Tapo T300, 1 stk, 46,5 mm, 84,5 mm, 30 mm, 53 mm, 87,5 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tapo T300 Vandlækssensor Hvid
112 kr
Til butik
Tapo T300  Vandlækssensor Hvid billede

Produktinformation

Tapo T300 - Vandlækssensor - smart - trådløs - 868 - 922 MHz

Produktspecifikationer

Artikel nr.: TAPO T300
EAN: 4897098682364
Varenr.: 1001286653
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo T300, 1 stk, 46,5 mm, 84,5 mm, 30 mm, 53 mm, 87,5 mm
113 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo T300 Vandlækagesensor
128 kr
Til butik
TP-Link Tapo T300 Vandlækagesensor billede

Produktinformation

Drip & Leak Alert - Reagerer på dryp og lækager med 6 detektionsprober på både top og bund. Op til 90 dB alarm - Bliv alarmeret med dens 90 dB sirene og slå alarmen fra med et enkelt tryk. IP67 vandtæt klassificering - IP67 vandtætning beskytter mod våde og støvede miljøer. Øjeblikkelig appbesked - Modtag øjeblikkelige advarsler via Tapo-appen, når der opstår en lækage hvor som helst. Fleksibel placering - Trådløs, designet til at placeres overalt, hvor der kan forekomme utætheder eller oversvømmelser, som under vaskene, i nærheden af vaskemaskine, badekar og mere. Synlig alarm med Tapo-lys - Få en visuel advarsel fra din smartpære, før katastrofen rammer. Hub påkrævet - Udløser hub-alarmen, når lækage detekteres. Administrer op til 64 sensorer med én hub.

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: Tapo T300
EAN: 4897098682364
Varenr.: 3255275
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Tapo T300 Lækagedetektor
129 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Tapo T300 V1 Vandlækssensor Hvid
137 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandlækagesensor TP-Link Tapo T300 V1 - hvid
-23%149 kr
Før 194 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tapo T300 Vandlækssensor Hvid
159 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandlækagesensor TP-Link Tapo T300 V1 - hvid
-21%169 kr
Før 214 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Tapo T300, 1 stk, 46,5 mm, 84,5 mm, 30 mm, 53 mm, 87,5 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Tapo T300, 1 stk, 46,5 mm, 84,5 mm, 30 mm, 53 mm, 87,5 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK112 kr112 krKøb
2CS MEGASTORE DK113 kr152 krKøb
3Proshop DK128 kr167 krKøb
4Av-Cables DK129 kr129 krKøb
5Teknikproffset DK137 kr196 krKøb
6Boligcenter DK149 kr149 krKøb
7Ultrashop159 kr159 krKøb
8Vivas DK169 kr238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Tapo T300, 1 stk, 46,5 mm, 84,5 mm, 30 mm, 53 mm, 87,5 mm

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Tapo T300, 1 stk, 46,5 mm, 84,5 mm, 30 mm, 53 mm, 87,5 mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 111 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 116 kr.

Den nuværende pris på 112 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for TP-Link Tapo T300, 1 stk, 46,5 mm, 84,5 mm, 30 mm, 53 mm, 87,5 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for TP-Link Tapo T300, 1 stk, 46,5 mm, 84,5 mm, 30 mm, 53 mm, 87,5 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026112 kr1 kr (1%)
26. maj 2026111 kr1 kr (1%)
25. maj 2026112 kr1 kr (1%)
23. maj 2026111 kr2 kr (2%)
22. maj 2026113 kr2 kr (2%)
21. maj 2026111 kr2 kr (2%)
20. maj 2026113 kr2 kr (2%)
19. maj 2026111 kr2 kr (2%)
18. maj 2026113 kr1 kr (1%)
17. maj 2026114 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret