Gå til hovedindhold

TP-Link Robotstøvsuger Tapo RV20 Max 5300Pa suge MagSlim LiDAR Navigationsrobotstøvsuger og moppe

TP-LinkRengøringsmidlerEAN: 8885020625226
Pris fra 1.289 krtil 1.803 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 514 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TP-Link Robotstøvsuger Tapo RV20 Max 5300Pa suge MagSlim LiDAR Navigationsrobotstøvsuger og moppe og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1289 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Tapo RV20 Max Robotstøvsuger
1.289 kr
Til butik
TP-link Tapo RV20 Max Robotstøvsuger billede

Produktinformation

Tp-Link Tapo RV20 Max robotstøvsuger er bygget til en mere ubesværet hverdag i hjemmet. Den kraftfulde sugestyrke samler støv og snavs op i én omgang, mens den præcise navigation sikrer en systematisk og effektiv dækning af gulvarealet. Lav profil til rengøring under møbler Den lave profil gør det muligt for Tapo RV20 Max at komme ind under lavere møbler, hvor en almindelig støvsuger ofte må give op. Områder som under sofa, seng og skabe bliver dermed en naturlig del af den daglige rengøring. Præcis navigation og styring via app Med præcis navigation bevæger robotstøvsugeren sig kontrolleret gennem hjemmet og undgår unødvendige gentagelser. App-support giver dig mulighed for at sætte rengøringen i gang, præcis når det passer dig. Altid klar med selvopladende basestation Når batteriet er ved at være brugt op, finder Tapo RV20 Max selv tilbage til basestationen for opladning. Robotstøvsugeren har dermed altid en fast plads i hjemmet og er klar til næste runde uden at du behøver holde øje med batteriniveauet. I pakken: Tp-Link Tapo RV20 Max robotstøvsuger.

Produktspecifikationer

Mærke: Tp-Link
Kategori: Robotstøvsuger
Artikel nr.: Tapo RV20 Max
EAN: 8885020625226
Varenr.: 66191
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Robotstøvsuger Tapo RV20 Max 5300Pa suge MagSlim LiDAR Navigationsrobotstøvsuger og moppe
1.299 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Tapo RV20 Max 5300Pa sug MagSlim LiDAR Navigation Robotstøvsuger og -moppe
1.412 kr
Til butik
TP-Link Tapo RV20 Max 5300Pa sug MagSlim LiDAR Navigation Robotstøvsuger og -moppe billede

Produktinformation

5300Pa sugning MagSlim™ LiDAR Navigation Robotstøvsuger og -moppe Tapo RV20 Max, Ultrakraftig sugning på 5300Pa, - Sikrer, at robotten effektivt opsamler støv, dyrehår, krummer og andet snavs fra alle gulvoverflader og efterlader dit hjem pletfrit. 83 mm ultratyndt design, - Glider ubesværet ind under sofaer og senge, når skjulte områder og fjerner dybtliggende snavs. MagSlim™ LiDAR-navigation, - MagSlim-navigation giver hurtigere kortlægning og præcision på millimeterniveau og planlægger effektivt rengøringsstier, samtidig med at gentagelser minimeres. Ingen glemte pletter, - Udnytter Mesh Grid™ til en mere omfattende og grundig rengøring. Undgå tæ, pper - Undgå at gøre tæpper våde i moppetilstand. Tapo IQ+ Smart Cleaning™, - Fungerer som robottens hjerne. Drevet af flere sensorer og avancerede algoritmer kan du trygt overlade dit hjem til den. Rengøring, der kan, tilpasses, - Sammenlæg og adskil områder, indstil en rengøringsplan, og tilpas rengøringstilstande for hvert rum. Automatisk, opladning - Vender automatisk tilbage til opladningsstationen, når batteriet er ved at være fladt, og genstarter derefter, hvor den slap. Stemme- og fjernbetjening, - Par med Amazon Alexa eller Google Assistant for at styre robotten med enkle stemmekommandoer. Nyd det håndfri liv. Ultrakraftig sugning på 5300Pa, Den opgraderede hypersugekraft på 5300Pa sikrer, at robotten effektivt opsamler støv, dyrehår, krummer og forskelligt snavs fra alle gulvoverflader og efterlader dit hjem pletfrit!, Ultraslankt design, nemt at rengøre skjult snavs, Med en højde på kun 83 mm glider robotten ubesværet ind under sofaer og senge, når skjulte områder og fjerner dybtliggende snavs. Slankere og smartere, MagSlim-navigation giver hurtigere kortlægning og præcision på millimeterniveau, hvilket effektivt planlægger rengøringsstier og minimerer gentagelser. Det integrerede sensordesign gør det muligt for robotten at navigere frit i lave rum, hvilket reducerer risikoen for at fare vild eller sidde fast. Ingen glemte steder, Udnytter Mesh Grid™ til en mere omfattende og grundig rengøring, der effektivt forhindrer glemte steder. Over 97%† støvopsamling, Eksklusiv DeepVac™-teknologi med en nydesignet luftindgangsvinkel, optimeret hovedbørste og luftkanaler opnår en støvopsamlingsgrad på over 97 %, hvilket sikrer en jævn, tilstopningsfri luftstrøm. Flere strategier til dine tæppeområder, Smarte indstillinger, der er skræddersyet til tæpper, gør rengøringen tidsbesparende og ubesværet. Ubesværet rengøring med IQ+ Smart, Tapo IQ+ Smart Cleaning™ fungerer som robottens hjerne. Med flere sensorer og avancerede algoritmer kan du trygt overlade dit hjem til den!, Mopning giver renere gulve, Støvsugning suger svævende støv op, og mopping tager sig af klistret snavs. Mopning er afgørende for hjem med hårde gulve, der skal poleres regelmæssigt. RV20 Max har 3 vandmængder, der passer til forskellige gulvtyper til pletrensning. Klatreevne på op til 0,87 / 22 mm, Robotten kan nu klatre op til 0,87 og ubesværet krydse tærskler for at sikre, at ingen rum overses under rengøringen. 3D-kortlægning af hus, §, Se en 3D-skematisk oversigt over hjemmets rum og møbler på et øjeblik. Intelligente algoritmer giver dig mulighed for at styre Tapo-produkter i hele huset med et enkelt tryk!, Tal for at gøre rent, Par med Amazon Alexa eller Google Assistant for at styre robotten med enkle stemmekommandoer. En række Alexa-tilpassede færdigheder er specielt bygget til, at brugerne nemt kan styre, hvordan og hvornår rengøringen skal starte. Nyd det håndfri liv. †Testen er udført af Tapo Lab. De faktiske resultater kan variere afhængigt af hjemmemiljøet. ‡Baseret på intern test af Tapo Lab. De faktiske resultater kan ændre sig på grund af brug og miljømæssige faktorer. §3D-huskortlægning kræver opdatering til den nyeste Tapo-app på tablet-enheder. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Robot Støvsuger
EAN: 8885020625226
Varenr.: D19438
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tapo RV20 Max Støvsuger 0.3liter
1.803 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Robotstøvsuger Tapo RV20 Max 5300Pa suge MagSlim LiDAR Navigationsrobotstøvsuger og moppe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Robotstøvsuger Tapo RV20 Max 5300Pa suge MagSlim LiDAR Navigationsrobotstøvsuger og moppe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK1.289 kr1.289 krKøb
2Proshop DK1.299 kr1.299 krKøb
3Teknikproffset DK1.412 kr1.481 krKøb
4CompuMail DK1.803 kr1.803 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Robotstøvsuger Tapo RV20 Max 5300Pa suge MagSlim LiDAR Navigationsrobotstøvsuger og moppe

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Robotstøvsuger Tapo RV20 Max 5300Pa suge MagSlim LiDAR Navigationsrobotstøvsuger og moppe i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.289 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.294 kr.

Den nuværende pris på 1.289 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for TP-Link Robotstøvsuger Tapo RV20 Max 5300Pa suge MagSlim LiDAR Navigationsrobotstøvsuger og moppe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for TP-Link Robotstøvsuger Tapo RV20 Max 5300Pa suge MagSlim LiDAR Navigationsrobotstøvsuger og moppe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 20261.289 kr10 kr (1%)
3. apr. 20261.299 kr10 kr (1%)
25. feb. 20261.289 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret