Gå til hovedindhold

TP-Link RE500X WiFi-repeater - Dual-band AX, 1.000 Mbit/s, hvid

TP-LinkRepeatere og transceivereEAN: 6935364010324
Pris fra 300 krtil 419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 119 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 298 kr 27. maj

Sammenlign priser på TP-Link RE500X WiFi-repeater - Dual-band AX, 1.000 Mbit/s, hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 300 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link RE500X V1 WiFi-rækkeviddeforlænger Ekstern
300 kr
Til butik
TP-Link RE500X V1 WiFi-rækkeviddeforlænger Ekstern billede

Produktinformation

TP-Link RE500X V1 - WiFi-rækkeviddeforlænger - 1GbE - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz

Produktspecifikationer

Artikel nr.: RE500X
EAN: 6935364010324
Varenr.: 998680436
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link RE500X V1 WiFi-rækkeviddeforlænger Ekstern
337 kr
Til butik
TP-Link RE500X V1 WiFi-rækkeviddeforlænger Ekstern billede

Produktinformation

Hurtigere Wi-Fi 6-hastighed, Sæt turbo på dine enheder med trådløse hastigheder på op til 1,5 Gbps. Adaptiv valg af sti, Hold dit netværk kørende med højeste hastighed ved automatisk at vælge den hurtigste forbindelsesvej til routeren. Større kapacitet, Wi-Fi 6 bygger et mere effektivt netværk, der øger den gennemsnitlige gennemstrømning med 4 gange og betjener flere enheder. Ultra-lav latenstid, Udnyt den ultra-lave latenstid til at nyde en mere jævn onlineoplevelse. Spar på klienternes batteristrøm, Target Wake Time planlægger forbindelsestiden for batteridrevne enheder for at reducere deres strømforbrug. Nem opsætning på få minutter, Nem opsætning og administration via WPS-knap/Tether-app/Web UI. Tilstand for adgangspunkt, Opret et nyt Wi-Fi-adgangspunkt for at forbedre dit kablede netværk med Wi-Fi-funktionalitet. Anslutningsteknik: Trådlös, kabelansluten, Antal antenner: 2, Antenn: Inbyggd, Bredd: 7.8 cm, Datalänkprotokoll: Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, 802.11ax, Dataöverföringshastighet: 1.5 Gbps, Djup: 3.6 cm, Energiförbrukning vid drift: 10.8 Watt, Formfaktor: Extern, Frekvensband: 2.4 GHz, 5 GHz, Funktioner: Access Point arbetsläge, Wi-Fi Protected Setup (WPS), återställningsknapp, dubbelband, Intelligent Signal Light, WPS-knapp, 4K UHD-videoströmning, Wi-Fi 6-teknik, OneMesh-stöd, Adaptiv sökväg, Gränssnitt: 1 x 1000Base-T - RJ-45, Höjd: 14.9 cm, Krypteringsalgoritm: 128-bitars WEP, 64-bitars WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, Nätdel: Intern strömförsörjning, Operativsystem erfordras: UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows NT, Microsoft Windows 98 Second Edition / Windows 2000, Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10, Prestanda: Maximal datahastighet (5 GHz): 1201 Mbps | Maximal datahastighet (2,4 GHz): 300 Mbps, Protokoll för administration på distans: HTTP, Standarder som följs: RoHS, Statusindikatorer: Strömförsörjning, 5 GHz, 2.4 GHz, Wi-Fi, Typ av enhet: Räckviddsökare för wifi, Wi-Fi-betyg: AX1500.

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: WiFi forlængere
EAN: 6935364010324
Varenr.: C67218
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link RE500X AX1500 Wi-Fi 6 Range Extender
341 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi-Fi 6 rækkeviddeforlænger TP-Link RE500X (AX1500)
359 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi-Fi 6 rækkeviddeforlænger TP-Link RE500X (AX1500)
379 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link RE500X V1 WiFi-rækkeviddeforlænger Ekstern
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link RE500X WiFi-repeater - Dual-band AX, 1.000 Mbit/s, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link RE500X WiFi-repeater - Dual-band AX, 1.000 Mbit/s, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK300 kr300 krKøb
2Teknikproffset DK337 kr386 krKøb
3Proshop DK341 kr380 krKøb
4Boligcenter DK359 kr359 krKøb
5Vivas DK379 kr448 krKøb
6Ultrashop419 kr419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link RE500X WiFi-repeater - Dual-band AX, 1.000 Mbit/s, hvid

PriceData har fulgt prisen på TP-Link RE500X WiFi-repeater - Dual-band AX, 1.000 Mbit/s, hvid i 119 dage. Laveste pris i perioden er 287 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 326 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 310 kr.

Den nuværende pris på 300 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for TP-Link RE500X WiFi-repeater - Dual-band AX, 1.000 Mbit/s, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for TP-Link RE500X WiFi-repeater - Dual-band AX, 1.000 Mbit/s, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026300 kr1 kr (0%)
29. maj 2026299 kr1 kr (0%)
27. maj 2026298 kr4 kr (1%)
26. maj 2026302 kr2 kr (1%)
24. maj 2026300 kr1 kr (0%)
23. maj 2026299 kr3 kr (1%)
21. maj 2026302 kr2 kr (1%)
19. maj 2026300 kr4 kr (1%)
18. maj 2026304 kr2 kr (1%)
16. maj 2026302 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret