Gå til hovedindhold

TP-Link RE405BE, Netværksgentager, 2500 Mbit/s, Ekstern, 2.5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E...

TP-LinkEAN: 8885020627640
Pris fra 995 krtil 1.459 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 464 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TP-Link RE405BE, Netværksgentager, 2500 Mbit/s, Ekstern, 2.5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E... og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 995 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link RE405BE rækkeviddeforstærker
995 kr
Til butik
TP-Link RE405BE rækkeviddeforstærker billede

Produktinformation

TP-Link RE405BE rækkeviddeforstærker - BE6500, WiFi 7 - Netværk Range Extender

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Netværk
Artikel nr.: RE405BE
EAN: 8885020627640
Varenr.: 1337671
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link RE405BE V1.6 WiFi-rækkeviddeforlænger Ekstern
1.015 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
1.158 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link RE405BE V1.6 WiFi-rækkeviddeforlænger Ekstern
1.299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TP-Link RE405BE Wi-Fi 7 rækkeviddeforlænger - dual-band 2,5 Gbit/s LAN - Hvid
-4%1.439 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TP-Link RE405BE Wi-Fi 7 rækkeviddeforlænger - dual-band 2,5 Gbit/s LAN - Hvid
-4%1.459 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link RE405BE, Netværksgentager, 2500 Mbit/s, Ekstern, 2.5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E... koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link RE405BE, Netværksgentager, 2500 Mbit/s, Ekstern, 2.5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E... koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK995 kr995 krKøb
2CompuMail DK1.015 kr1.015 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.158 kr1.158 krKøb
4Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb
5Boligcenter DK1.439 kr1.439 krKøb
6Vivas DK1.459 kr1.538 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link RE405BE, Netværksgentager, 2500 Mbit/s, Ekstern, 2.5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E...

PriceData har fulgt prisen på TP-Link RE405BE, Netværksgentager, 2500 Mbit/s, Ekstern, 2.5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E... i 97 dage. Laveste pris i perioden er 995 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 1.083 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.047 kr.

Den nuværende pris på 995 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for TP-Link RE405BE, Netværksgentager, 2500 Mbit/s, Ekstern, 2.5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E.... Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for TP-Link RE405BE, Netværksgentager, 2500 Mbit/s, Ekstern, 2.5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E... de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026995 kr67 kr (6%)
26. apr. 20261.062 kr21 kr (2%)
28. feb. 20261.083 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret