Gå til hovedindhold

TP-Link Omada ER7412-M2 kabelforbundet router 25 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet Sort

TP-LinkBroer og routereEAN: 4895252505184
Pris fra 1.785 krtil 2.219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 434 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.355 kr 11. apr.

Sammenlign priser på TP-Link Omada ER7412-M2 kabelforbundet router 25 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1785 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Omada ER7412-M2, Ethernet WAN, 2.5 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Sort
1.785 kr
Til butik
TP-Link Omada ER7412-M2, Ethernet WAN, 2.5 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Routere & Firewalls
Farve: 4
Artikel nr.: ER7412-M2
EAN: 4895252505184
Varenr.: 21045440
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Omada ER7412-M2 V1 Router 12-port switch Kablet
1.809 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Omada Er7412-m2 Multi-gigabit Vpn-router
2.124 kr
Til butik
Tp-link Omada Er7412-m2 Multi-gigabit Vpn-router billede

Produktinformation

Quad-core @2.0GHz CPU 2× 2.5G RJ45 WAN/LAN porte 10× Gigabit WAN/LAN porte (2× SFP, 8× RJ45) 1× USB 3.0 port (Understøtter USB-lagring og LTE-backup med LTE-dongle) Load Balancing på op til 11 WAN porte△ øger udnyttelsesgraden af multi-line bredbånd Høj-sikkerhed SSL/ IPSec / GRE§ / WireGuard / PPTP / L2TP VPN & OpenVPN Centraliseret cloud management via web eller Omada app* DoS/DDoS beskyttelse, IP/MAC/URL filtrering, DPI, og IPS/IDS for forbedret sikkerhed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Routere
Artikel nr.: ER7412-M2
EAN: 4895252505184
Varenr.: 5020019726
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
VPN router med multi‑gigabit - TP‑Link Omada
2.199 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Omada ER7412-M2 kabelforbundet router 25 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet Sort
2.205,56 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
VPN router med multi‑gigabit - TP‑Link Omada
2.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Omada ER7412-M2 kabelforbundet router 25 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Omada ER7412-M2 kabelforbundet router 25 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.785 kr1.785 krKøb
2CompuMail DK1.809 kr1.809 krKøb
3Dustin DK2.124 kr2.210,25 krKøb
4Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
5Ultrashop2.205,56 kr2.205,56 krKøb
6Vivas DK2.219 kr2.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Omada ER7412-M2 kabelforbundet router 25 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet Sort

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Omada ER7412-M2 kabelforbundet router 25 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.355 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 1.959 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.750 kr.

Den nuværende pris på 1.785 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 64 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for TP-Link Omada ER7412-M2 kabelforbundet router 25 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for TP-Link Omada ER7412-M2 kabelforbundet router 25 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.785 kr23 kr (1%)
30. maj 20261.808 kr10 kr (1%)
29. maj 20261.818 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.817 kr8 kr (0%)
26. maj 20261.809 kr9 kr (0%)
24. maj 20261.818 kr9 kr (0%)
23. maj 20261.809 kr11 kr (1%)
22. maj 20261.820 kr5 kr (0%)
15. maj 20261.815 kr2 kr (0%)
30. apr. 20261.817 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret